2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Bugün de takip et canım devamı gelebilir.Aynen böyle oluyor sökülememesi.Yinede sökülsün diye bitki çayı fln içme emin ol gebelik olmadığına.İnşAllah yerleşme kanamasıdır

Hayır olsun benimde 12 gün var aynı gidiyoruz. Bende rüyamda ağlayarak uyandım ama benim rüya biraz farklı karşı komşumla deli gibi kavga ediyordum
Amin.Yaa ne güzel İn şa Allah hamiş haberini alırızAslında bende başka bir fenomen kızı gördüm rüyamda ama haberi o veriyor benim için ve kendiside ağlıyor

Ay hadi inşallah benim fenaydı fena kadının resmen kapısını parçalıyordum
Oluyor öyle geçen gün görüyorum babamla kayınpederim söz kavgası ediyorlar..ben babacıyımnasıl aralarına giriyorum öldürecek gibi konuşuyorum kayınpederimle..yine kalktım eşime diyorum eşimin suratını unutmam

Canımmm yeni yumurtlamaya göre 10. Gün çıkar mı ki acaba çünkü iltihap için bitkisel ilaç kullanicam şu an kullanamıyorum varsa zarar verirse diye testten sonra baslicam
Bence 10. Gün çıkmazsa da bişeye başlama canım regl goresiye kadar. Erken gebelik testinde 10. Günde çıkmamıştı bende

Öyle deme akrabamada aynısı dendi sabırla bekledi 9ncu haftada attı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…