2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kızlar dün bat tı. İki uygulama kullanıyorum birinde dün battı diğerinde bugün ama regle dair hiç bir belirtim yok hatta regl olmadan önce metabolizmam çok hızlı çalışır genelde oradan anlarım yakın olduğunu ama aksine şuan afedersiniz kabız gibiyim. Birde cinsel isteğim çok arttı son iki gündür bunlar hamilelik belirtisi mi bilmiyorum ne diyorsunuz? 2-4 ünde ilişki olmuştu birde 12sinde oldu (geri çekilmeyle oldu hepsi eşim şuan istemediği için) ama ben bir ihtimal vardır belki diye takip ediyorum :/ bat a 2 gün kala negatif çıkmıştı testim
Regl olana kadar hamile olabilirsin belki geç döllenme olmuştur☺️

IMG_7136.png
Kızlar ovulasyon testiyle deniycem bu ay bu marka ve fiyat sizce iyi mi ?

Sen naptın tekrar test yaptın mı ☺️
Yok bebeğim yapmadım içten içe umutsuzum ama en ufak bir kırıntı var daha içimde umuda dair 😂 yarın onuncu gün varsa çıkar düşüncesindeyim o yüzden yarın yapacağım ilk yumurtlamanin da 15. günü ama ateş bugün 36.8 çıktı yarın regl olur muyum hemen düşer mi bilmiyorum 🤷🏻‍♀️

Yok bebeğim yapmadım içten içe umutsuzum ama en ufak bir kırıntı var daha içimde umuda dair 😂 yarın onuncu gün varsa çıkar düşüncesindeyim o yüzden yarın yapacağım ilk yumurtlamanin da 15. günü ama ateş bugün 36.8 çıktı yarın regl olur muyum hemen düşer mi bilmiyorum 🤷🏻‍♀️
Ay İnşAllah vardır 🤲🏻😍 sabahı merakla bekliyorum.adet ateşin kaç senin?

Ooo o zaman hamilesin 😍 ne zaman yaptın testi
Geçen cumartesi adet olacağım gün yaptım ama idrarda çok net çizgiler aldığımı da biliyorum hamile çıkmamıştım o yüzden idrar testine güvenmiyorum 52 mm yumurtanın da döllenme ihtimali var dedi doktorum ama internette hep kiste dönüştüğü yazıyor anlamadım. Kafam karıştı

Huhuu süper 💃 ben hala yumurtlamadaymış gibi hissediyorum belim bacaklarım ve popom sızlıyor resmen 😀 ama ovülasyon tamamen silikleşti
silikleşse de pikten sonra 1 hafta boyunca değerlendirmeye devam ediyorsunuz.Kalça altına yastık, mümkünse yarım saat 1 saat bekliyorsunuz.

X