2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Benim mideme kamera sokulduğunda 10 dk kadar baygındım. iğne ile uyutuyorlar sonra yine iğne ile kaldırıyorlar. Onun gibi bir şey herhalde.
İğne ile uyutuyorlar damar yolu açıp ilacı veriyorlar seni konuşturmaya başlıyolar soyadını söyleyene kadar bayılmış oluyorsun😂

Merhaba, ben Bu ayın 14 ünde yani 3 gün önce adet olmam lazımdı olmadım hala ve 15 haziran gece çok şiddetli kasık ağrısı yaşadım, uyuyamadım şimdi de batmalar var. Sabah öğürerek gittim lavaboya. Ve dün kan verdim 2 çıktı. 2 gün geckmeyle 2 çıktı Adetim ne kadar geçince test yapsam belli olur? Yarın 4 gün olacak gecikmeye ve az önce sarı leke geldi peçeteye. İdrar testi yapsam sabah çıkar mı?

Kızlar ben bu ay da kırmızıları görürsem rahim filmi cektirmeyi düşünüyorum çektirenler var mı kimisi çok ağrılı diyor kimisi hiç ağrı olmuyor diyor. Eşime dedim bir ay daha bekleyelim yok illa cektirelim bizim arkadaşın eşi onun üstüne hamile kalmış diyor demek ki erkekler de aralarında konusuyorlarmis 😂😂
Ay evet konuşuyorlar bende anladım bir kez bunu ☺️ Çektir canım ne olacak sanki kaybedecek bir şeyin yok belki zaman kazanırsınız

Çooook teşekkür ederim 🥰🥰 siz ne zamandır bu evlisiniz ne kadar süredir deniyorsunuz ☺️
Biz 1,5 senedir evliyiz ve ilk defa deniyoruz. Bu kadar zorlu bir süreç olduğunu maalesef buradan öğrendim. 🤭 30 Haziran'da ilk testimi yapicam ve pozitif gelicek Allah'ın izniyle. 🌸

Bu akşam eşimle olumluyoruz, çok şükür ilk denemede hamileyim diye ahahah 😂

Ne

guzel yükselmiş öyle ikiz mi acaba 😍 sağlıkla tutunsun inşallah kuzum
Vallahi bilmiyorum bebeğim ailelerimizde hiç ikiz de yok. Sağlıklı bir şekilde tutunsun inşallah sağlıcakla kucağıma almak nasip olsun.

Bekleyen bütün herkesin en kısa zamanda sağlıcakla miniklerine kavuşmak nasip olsun 🍀

Merhaba, ben Bu ayın 14 ünde yani 3 gün önce adet olmam lazımdı olmadım hala ve 15 haziran gece çok şiddetli kasık ağrısı yaşadım, uyuyamadım şimdi de batmalar var. Sabah öğürerek gittim lavaboya. Ve dün kan verdim 2 çıktı. 2 gün geckmeyle 2 çıktı Adetim ne kadar geçince test yapsam belli olur? Yarın 4 gün olacak gecikmeye ve az önce sarı leke geldi peçeteye. İdrar testi yapsam sabah çıkar mı?
Yani benim burada gördüğüm kadarıyla silik de olsa çıkıyor. Sizin kanda da 2 çıkmış herhalde pembe pembe gözükür 😍🌸 daha bilgili arkadaşlar sanırım yok. Gördüklerinde bilgi paylaşırlar ❤

Yani benim burada gördüğüm kadarıyla silik de olsa çıkıyor. Sizin kanda da 2 çıkmış herhalde pembe pembe gözükür 😍🌸 daha bilgili arkadaşlar sanırım yok. Gördüklerinde bilgi paylaşırlar ❤
Referans aralığı hastanenin kaç bilmiyorum ama 0-5 aralığında gebelik yok diye biliyorum

Aha yanlış bilgiyi vermiş oldum bile 😢 ama yine de 2 umut var demek olmuyor mu? Daha düşük çıkan arkadaşlar sevinmişti sanki belirti başlıyor diye, yanlış mi hatırlıyorum acaba. 🥺

Özür diliyorum hatalı bilgi için 😢

golden-snitch golden-snitch

Aha yanlış bilgiyi vermiş oldum bile 😢 ama yine de 2 umut var demek olmuyor mu? Daha düşük çıkan arkadaşlar sevinmişti sanki belirti başlıyor diye, yanlış mi hatırlıyorum acaba. 🥺

Özür diliyorum hatalı bilgi için 😢

golden-snitch golden-snitch
Hastanenin aralığına göre değişebilir durum tamamen yanlış bilgi diyemeyiz ama gri alan diye biliyorum yani tam var yok denemiyor. Silik pembe durumu yine testlere göre değişir ama 20-30 civarı oluyor çok silik yakalayanlar 10 falan oluyor ama 2'yi bir test yakalayamaz sanırım. Umarım gebelik vardir 🙏

X