2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Bir sonraki aya kaldık sanırım ikimizin bat sat hep aynıydı bende sabah yaptım negatif.. hayırlısı olsun diyelim

Valla al benden de o kadar , geçen ay regl bitti yumurtlama oldu o gün bugündür her gün bir yerim ağrıyor her Allah’ın günü bugün kesin regl olcam diye diye 29 günü buldum . Hala da öyle : elim de arveles sıcak su torbası .. bi taraftan umutlar ama negatif testler … 🤷‍♀️
ben de öyleyim ama sıcak su falan koymadım, zaten sıcak basıyor, ama yürürken falan rahatsız ediyor, çok kötüyüm yaa

Kızlar ben bu ay da kırmızıları görürsem rahim filmi cektirmeyi düşünüyorum çektirenler var mı kimisi çok ağrılı diyor kimisi hiç ağrı olmuyor diyor. Eşime dedim bir ay daha bekleyelim yok illa cektirelim bizim arkadaşın eşi onun üstüne hamile kalmış diyor demek ki erkekler de aralarında konusuyorlarmis 😂😂
Ben çektirdim canım martta sedasyon aldım çok ağrılı dediler sedasyonun etkisiyle hissetmedim uyandığımda biraz ağrım vardı 3 günde kanamam oldu

ya ben bu predictörü yapınca hiç bir şey çıkmıyor innovitayı yapınca bir gölge gördüm dün ve önceki gün … çok çok hafifte olsa var bunda hiç çıkmıyor ne hissedeceğimi bilmiyorum 🤷‍♀️ regl ağrım durdurmuyor ,testler negatif ama adette gelmiyor bi türlü ..
İnnovita daha mı hassas yani? Nasıl? Yarın sabah predictör yapıcam gazam mübarek olsun😬

Canım doktorum eğer tüplerde açılabilecek bi tıkanıklık varsa o anda açarım onun da ağrısına dayanamazsın eziyete gerek yok direkt anestezili yapalım dedi. Uyumamla uyanmam 15 dk sürmüş toplamda. Tahmin ettiği gibi iki tüpüm de tıkalıymış basınçla onları açmış ama çok uğraşmış 3-4 kez basınç vermiş. Ondan dolayı sonrasında 2 gün kadar baskı şeklinde bi ağrım oldu oturup kalkarken falan. Onun dışında hiçbir sıkıntısı yok iyi ki anestezili olmuşum kesinlikle öneriyorum kendine eziyet etmenin manası yok zaten stres altındayız
Ben çektirmeden önce baya yorum okumuştum. Anestezi almadan çektirenlerin yorumları korkutmuştu beni. Yani insanlar o ağrıyı hafızalarında niye bıraktıklarını sorguluyorlardi o derece 😬Amacım korkutmak değil ama ben konfor varken diğerini seçemezdim galiba. Anestezi diyince ameliyat gibi sanıyorlar galiba ama 15 dk sonra hersey normaldi, sedasyon gibi

Ben çektirmeden önce baya yorum okumuştum. Anestezi almadan çektirenlerin yorumları korkutmuştu beni. Yani insanlar o ağrıyı hafızalarında niye bıraktıklarını sorguluyorlardi o derece 😬Amacım korkutmak değil ama ben konfor varken diğerini seçemezdim galiba. Anestezi diyince ameliyat gibi sanıyorlar galiba ama 15 dk sonra hersey normaldi, sedasyon gibi
Ya kesinlikle öyle hiç acımadığını söyleyen de oluyor ama neden riske giresin ki? Benim de hayatımdaki ilk anestezimdi ilk başta çok korkmuştum ama hiç korkulacak bir şey değil hem sonrasındaki hafif sarhoş kafası da çok iyi oluyor🤣🤣

Ya kesinlikle öyle hiç acımadığını söyleyen de oluyor ama neden riske giresin ki? Benim de hayatımdaki ilk anestezimdi ilk başta çok korkmuştum ama hiç korkulacak bir şey değil hem sonrasındaki hafif sarhoş kafası da çok iyi oluyor🤣🤣
Valla ben de riske girmezdim🤭 ama yaptırana da saygım var 🫡

X