2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

canım sen doktora gittin mi hiç? benim 6 cm lik kistim vardı, o aralar ara kanamalar yaşıyordum, ameliyatdan sonra düzeldim, ya yumurtlama kanamasıdır, ya yerleşme , ya da doktora gözük canım çünki normal diğil
Canım doktora gittim evet bi bu ay gitmemiştim hiç bi sıkıntı yoktu herşey temizdi ultrasonda çekildi
Ben hiç yumurtlama kanaması görmedim yerleşme mi bilmiyorum kahve başladı rengi sarita döndü azaldı yarın sökülmezse iki ihtimalden biri

Kızlar bu testim de ki çizgi kuruma çizgisi mi

Eklentiler

• IMG_20230616_231316.jpg
    IMG_20230616_231316.jpg
    67,7 KB · Görüntüleme: 77
Bende aynı durumdayım rahim üstten basıkmıs biraz histeroskopi önerdi doktor ama daha yaptıramadım. Amelıyat ne zaman oldunuz gebelik var mı suan acaba
Şubat ayında oldum canm 1 adet görene kdar korunma önerdi bize 1 ay snra demeye devam ettik ama henüz gebelik oluşmadı marttan beri doktor acele etmemeli söyledi rahim anca bir iki aya kendini toparlıyor zaten dedi inşallah en kısa zamanda gebelik elde edebiliriz sizin hiç gebelik ve düşük durumunuz oldu mu

Şubat ayında oldum canm 1 adet görene kdar korunma önerdi bize 1 ay snra demeye devam ettik ama henüz gebelik oluşmadı marttan beri doktor acele etmemeli söyledi rahim anca bir iki aya kendini toparlıyor zaten dedi inşallah en kısa zamanda gebelik elde edebiliriz sizin hiç gebelik ve düşük durumunuz oldu mu
Benim 3 düşüğüm bir sürü kimyasal gebeliğim var tüp bebekle bir oğlum var 3 yasında kardes için doğal deneyecegız bunca senedir doktorlara gidiyorum hiç biri rahminde çöküklük var demedi. Histeroskopi öneren doktorum neden tüp bebek yaptım diye de baya kızdı kendin kalabiliyorsun sonucta dedı. Belki çökük olan kısma yerlesmeye calısıp düşüyordur dedi. Bu ay adet olursam gidicem bakalım. Zor bi işlem mi histeroskopi? Çizik de atıcam dedı etkisi uzun surmezmiş cizigin hemen denersin dedi hatta doktorum. Rabbim tüm isteyenlere en güzel şekilde nasip etsin inşallah

Canım doktora gittim evet bi bu ay gitmemiştim hiç bi sıkıntı yoktu herşey temizdi ultrasonda çekildi
Ben hiç yumurtlama kanaması görmedim yerleşme mi bilmiyorum kahve başladı rengi sarita döndü azaldı yarın sökülmezse iki ihtimalden biri
İnşAllah yerleşmedir 🤲🏻

Kızlar sıvı alımına hiç dikkat etmedim misafirim vardı 30 dklık idrarla yaptım pik midir acaba ya değerlendirsem mi bu geceyi kararsız kaldım

Eklentiler

• 2E13EA23-C5F2-4550-8B7A-AF5538741499.jpeg
    2E13EA23-C5F2-4550-8B7A-AF5538741499.jpeg
    100,3 KB · Görüntüleme: 64
Anladım canım biri konu açmış biraz önce 6 haftalıkken değeri düşmüş kimyasal demişler acaba doğrumudur
Doğrudur canım benimde bundan önceki 5+5 5+6 gibiyken kan gelmişti. Ama benim baştan beri kahve, sarımsı akıntım vardı. Yani normal gitmiyordu belliydi. Hiç beta baktırmamıştım. İlk kanı görünce gittik doktor ultrasonla baktı rahim kapkaraydı ve kese falan yoktu, ben hemen anladım adet olacağımı ama doktor belki geç döllenmedir kana bakalım dedi. İlk 400 küsür çıktı 2 gün sonra 500 küsür... İkinci kanı verip eve gelince de adetim başladı. Genelde kimyasal gebelikler 5. Haftayı görmez deniyor ama...
Mesela birde benim hamilelik belirtilerim vardı. Gögüs şişliği bulantı, sonra bunlarda yok olmaya başlamıştı... Ve kanamam oldu.
Strese girmeyelim olacak oluyor önüne geçilmiyor. Rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize 🤲🤲

Amin inşallah da bebeğim döngünün 14. Günü değil ayın 14 üne çekiyor 16. gün erken yumurtlamaya çektiği tarih yani ayın 5 i 😂 4 ünden biri tutar da inşallah hamileliktir 🤲🏻😂
Vay be maşallahı var çektikçe çekmiş 😂😂 neyse sonu güzel olsun da kuzum önemli olan o ben geçen ay ateş işine çok sinir oldum doktor çatlamış dedi ateş hiç çatlamadı olarak devam etti 🤪🤪

X