2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Benide ekler misiniz bat 4 haziran,son adet tarihi 4 mayis

Taşınma telaşı içindeyiz bugün iyi ki mayısta olmamış dedim valla belim koptu iş yapamazmışım hamileyken zor olurdu taşınmak daha da bitmedi işler yumurtlamaya kadar rahatlamış oluruz evde işler bitmiş olur allahtan

Ay evet ya taşınmak zor iş. Artık kafan rahat olur en azından

Bende doktoruma sorayımda uygunsa kullanayım
Küçük bir yerdeyim hiç gönlüme göre doktor bulamadım ya çok az doktor var ve pek sevmedim gittiklerimi en yakın büyük şehir 1 buçuk saat acaba oradan mı baksam

Bu tarz durex,okey gibi kayganlaştırıcı jeller spermleri öldürebiliyor diye duymuştum.
kasımda hamile kaldığımda (kaybettim..)
her gün kayganlastırıcı kullanmıştık farketmemiştim üstünü de okumadım şansa tutmuş demek bu sefer kullanmayacağım bakalım hatırlıyorum seni diğer konulardan güzel haberi bekliyorum senden de kayıptan sonra girmedim hiç gebelik planlama bölümüne psikolojik olarak zor süreçler yaşadım inş sağlıkla kucağımıza alırız miniklerimizi

Yaaaa sen o kristalia mısın ismini biliyorummmmm
Gerçekten üzüldüm.. ama merak etme çok yakında yine alacaksın güzel haberi yeter ki sağlıkla gelsin hayırla gelsin Rabbim yarı yolda bırakmaz.
Ben de işte hala bıraktığın gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…