2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Demi 😅🤣🤣 ya kızlar ben adet olmadim doktor 1 hafta bekleyelim dedi dünden bu yana az afedersiniz lavaboda peçeteye görüyorum çok açık sari leke geliyo acaba adeti olcam bilemedim ağrı giriyo arada kramp gibi eğilip kalkarken kenarlarım ağrı giriyo çok az bunu yaşayan varmi 😒kafam karıştı ya 🙁
Bence test yap tekrardan canım. Boşuna da umutlandırmak istemiyorum ama regl gelmedikçe umut var deriz hep ☺️ Bir arkadaş bat tarihinden iki gün sonra silik çizgi ile öğrenmişti burada ☺️

Dün test yanıltıcıymış demekki kızlar bugün 3 tane yaptım prodoctor üçünde de silik çıktı hayali çizgi , muhtemelen adet olacağım herhalde
IMG_9736.jpeg

Dün test yanıltıcıymış demekki kızlar bugün 3 tane yaptım prodoctor üçünde de silik çıktı hayali çizgi , muhtemelen adet olacağım herhalde Eki Görüntüle 3260677
Hayırlısı olsun canım bu testlerde bazen hata oluyor 😔 aslında bunda bile görüyorum silik çizgi. Koyulaşma olursa yada farklı markalarda da çıkarsa pozitiftir

Kızlar sperm ve yumurta kalitesi için eşli paket ne öneriyorsunuz?
İçinde hem folikasit olan.
Sperm için olanı bilmiyorum canım ama doktorum inofolic verdi bana yumurta büyümesi ve kalitesi için.içinde folik asitte var. Kaliteli olması için ayrıca beslenmeme dikkat ediyorum ve yürüyüş yapıyorum. Erkekler için de keçiboynuzu özü ceviz fındık olabilir. Takviye olarakta promen iyi diye duymuştum

Kızlar günaydın. Nasılsınız?
Bilenler biliyordur salı günü gece hastaneye yatmıştım şükür cuma günü çıktım içerdeki kanama da azaldı demişlerdi şimdi ilacımı içip devam ediyoruz umarım Bi sıkıntı çıkmaz. 🥰🙏🏻
Rabbim herkese sağlık sıhhat nasip etsin inşallah 🙏🏻
Bu arada size arkadaşım testini attım aşağıda birşey gören var mı acaba?
Çok sevindim, sağlıkla ilerlesin inşallah, bir daha sorun yaşamayın.

Valla testte çoook hafif bir şey görüyorum ama bişi de diyemiyorum. Tam böyle herkeste çıkan gölgeler olur ya hani onlara benziyo bu hali.

Çok sevindim, sağlıkla ilerlesin inşallah, bir daha sorun yaşamayın.

Valla testte çoook hafif bir şey görüyorum ama bişi de diyemiyorum. Tam böyle herkeste çıkan gölgeler olur ya hani onlara benziyo bu hali.
İnşAllah canım hiç birimiz sıkıntı yaşayıp görmeyelim inşallah rabbim hayırlı sağlık nasip etsin inşallah 🙏🏻🥰 bende görüyorum da işte bsy de diyemiyor insan 🙄

Cnm buna korku diyorlar bizim burda bazen onlar da engel olabiliyor benim yengem de 3 düşük oldu gece sürekli korkuyormuş sicriyormus yerinden bir hoca ya giti geldi üstüne hamile kaldı korkusu giti
Canım ilk hamileliğimde de gece 3 aylık olana kadar kabus kabus kan ter içinde uyanıyordum o gece de baya korkuttular beni hatırlamıyorum ama uyandığımda nas suresini okumaya çalışıyordum daha gebeliğim kesin değil zaten de acaba dedirtti bana bizim burda hoca filan yok izmirdeyim ben bulması çok zor yani 😔

Cnm buna korku diyorlar bizim burda bazen onlar da engel olabiliyor benim yengem de 3 düşük oldu gece sürekli korkuyormuş sicriyormus yerinden bir hoca ya giti geldi üstüne hamile kaldı korkusu giti
Canım ilk hamileliğimde de gece 3 aylık olana kadar kabus kabus kan ter içinde uyanıyordum o gece de baya korkuttular beni hatırlamıyorum ama uyandığımda nas suresini okumaya çalışıyordum daha gebeliğim kesin değil zaten de acaba dedirtti bana bizim burda hoca filan yok izmirdeyim ben bulması çok zor yani 😔

Namaza, evimizin temizliğine vs dikkat edelim inşaallah. Evini sirkeyle sil bi canım

X