2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Başınız sağolsun canım bende anladım zaten bir yoğunluğunun olduğunu. Bu 12 yazan bugünse pik olmuş canım henüz yumurtlama olmamış.Bugün, yarın ve ertesi gün önemli
Saol canım Bugün sabah değerlendirdim benim pik olunca hemen siliklesiyor büyük ihtimalle akşam yada sabaha çatlar inş bu sefer olur canım sen ne durumdasın yumurtlama gördünmü

Saol canım Bugün sabah değerlendirdim benim pik olunca hemen siliklesiyor büyük ihtimalle akşam yada sabaha çatlar inş bu sefer olur canım sen ne durumdasın yumurtlama gördünmü
İnşAllah tutar bu ay bende sadece dün ovülasyon testi yaptım o da çok beklemeden yapmıştım pek doğru olduğunu düşünmüyorum yarın kontrole gideceğim yumurta büyümüş mü bakıcaz. Yarın 12.gün oluyor benim yumurtlama genelde 17. 18. günlerde olurdu bakalım ne zaman olacak

Kızlar merhaba. Önümüzdeki ay adet bitiminde gerek kalmaz inşallah ama kalırsada hsg çektirmeye karar verdim. Sormak istediğim dr yönlendirmesiylemi gitmem gerekiyor yoksa bursada tomokay diye bir yer var orada çekiyorlar direk randevu alıp gidip çektirebiliyor muyum?

C
Canım inofolicin etkisi bence bende geçen ay 14 ,gün yumurtlama gördüm bu ay 12 gün böyle çıktı bence senin yumuslarda büyümüştür 2 ve 3 güne yumurtlama görürsün hayırlısıyla inşallah yarın güzel haberleri verirsin

canm bana geçen sene doktor hsg dedi hastanede de çektirebilirdm ama ben bursada tomokay da çektirdm randevu alıp

aynen ertan beydi anstezisiz cektirdm doktor hoş sohbet biri :) 1500 tl ama bir seneyi geçti cektireli ben
Ah o zaman ertan bey e alırım bende randevu. 2-3 bin arasıdır şuandada herhalde. Anestezili istemiyorum okuduğum kadarıyla adet sancısı gibi diyorlar benim adet ağrılarım çok yoğun sancılı olur zaten o yüzden dayanabilceğimi düşünüyorum . Kaç gün önceden randevu almam gerek acaba ?

doktorun dediği ve araştırdığım kaadrıyla adet bittiminden 2 3 gün içinde çekilmesi gerekiyormuş gebelik olmadığından emin olmak için ben adetimn son günü aramıştım 3 gün sonraya randevu vermişlerdi adet ağrısını biranda gelmiş gibi düşün ama 5 dakika en fazla işlemden sonrada çok hafif bir ağrı belli belirsiz

Nerde öyle kaynana varsa bana yollayın icabına bakarım agzımı bozmak istemiyorum sende çocuklarınla keyfine bak kuzum

Çook teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…