2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

KEsinlikle katılıyorum. Forumlarda kaç kez denk geldim femara daha iyi. Ben özele gittim klomen verdi ama takip makip yapmadı çatlatma iğnesi vermedi mesela. Kocaman kistim oluştu en son nurtopu gibi. O ay çok ağrım oldu yumurtalıklarımda. O doktora da gitmicem bir daha zaten.
Bir de o kisti eritmek için uğraş dur. Valla ben de anlamıyorum klomeni hala niye yazıyor doktorlar. Hala kaliteli yumurta üreten ilaçlar varken..

Kız allah seni kahretmesin. 2 Haziranda çatladıysa bugün daha 10 Haziran. Sen çok erken gidip kan vermişsin. 😳 evde bir test varsa koş yap. Ay şu an heyecan sardı beni. Bugün dediğine göre çatlamanın 8. ya da 9. günü o zaman daha.
Ama regl günüm bugün normald takvime göre, bu ay sadece dengesiz bi şekilde geç çatladi yumurtam bnde anlamadim. Şuan çok sivi aldim yapsamda çikmayabilir ki umudumda yok o kan testini görünce

Happen94 Happen94 gerçi çatlamanın 8 ya da 9. günüyse hala testte bile çıkmama ihtimali olabilir. Ayyyy hadi inşallah gebelik vardır ya. Heyecanlandım çok.

Ama regl günüm bugün normald takvime göre, bu ay sadece dengesiz bi şekilde geç çatladi yumurtam bnde anlamadim. Şuan çok sivi aldim yapsamda çikmayabilir ki umudumda yok o kan testini görünce
Bat tarihinin hiçççççç önemi yok. Önemli olan yumurta ne gün çatladdı. Yumurta çatladıktan sonra 10. gün negatifi görüp 11. gün pozitifi gören dolu burada. Ay inşallah vardır ya. Fazla testin varsa hemen dene. Sonra idrar tutup denersin olmadı.

Kız allah seni kahretmesin. 2 Haziranda çatladıysa bugün daha 10 Haziran. Sen çok erken gidip kan vermişsin. 😳 evde bir test varsa koş yap. Ay şu an heyecan sardı beni. Bugün dediğine göre çatlamanın 8. ya da 9. günü o zaman daha.
Bende aynı şeyi yazacaktım hem bugün regl günün olmuyokiii 😂 luteal fazın kaç gün Happen94 Happen94

Bat tarihinin hiçççççç önemi yok. Önemli olan yumurta ne gün çatladdı. Yumurta çatladıktan sonra 10. gün negatifi görüp 11. gün pozitifi gören dolu burada. Ay inşallah vardır ya. Fazla testin varsa hemen dene. Sonra idrar tutup denersin olmadı.
Ay keşke olsaaa canım ya keşke☺️ yarin sbaha yaparim olmadi öpeirm güzel kalbinden🩵

Bende aynı şeyi yazacaktım hem bugün regl günün olmuyokiii 😂 luteal fazın kaç gün Happen94 Happen94
Bn 28de bir oluyorum normalde regl ama bu ay geç çatlama mi oldu anlamadim dpktora gittim 2sinde doktor gösterdi ondan önc pztsi gittim çatladi çatliycak demişlerdi 29mayısta 18cm idi. Ne kdr süürüyo bu çatlama dedim hatta dpktpra

Sanmam kötü bir şey olduğunu canım ☺️
Geldim Şimdi doktordan çatlama yok ama birlikte büyüyen çok fazla yumurtaların var 3 güne göre 11, 12mm yumurta boyutlarını hepsi peş peşe dedi ilaç östorojen hormonunu yükseltildiği için kanaman olmuş ilaç etki etmiş yani dedi eğer böyle giderse çatlatma yapamam çoğul gebelik istemiyoruz 4düz olur yoksa senin dedi 😂😂 pazartesi yanına çağırdı duruma göre hareket edicez birde cinsel perhiz yapın ilişki istemiyorum çatlayana kadar dedi

Bn 28de bir oluyorum normalde regl ama bu ay geç çatlama mi oldu anlamadim dpktora gittim 2sinde doktor gösterdi ondan önc pztsi gittim çatladi çatliycak demişlerdi 29mayısta 18cm idi. Ne kdr süürüyo bu çatlama dedim hatta dpktpra
Çatlama geç olduysa reglin de geç olacaktır ☺️ 2 Hazirana göre daha 8.gündesin bence minimum 4 gün var regline ☺️

Geldim Şimdi doktordan çatlama yok ama birlikte büyüyen çok fazla yumurtaların var 3 güne göre 11, 12mm yumurta boyutlarını hepsi peş peşe dedi ilaç östorojen hormonunu yükseltildiği için kanaman olmuş ilaç etki etmiş yani dedi eğer böyle giderse çatlatma yapamam çoğul gebelik istemiyoruz 4düz olur yoksa senin dedi 😂😂 pazartesi yanına çağırdı duruma göre hareket edicez birde cinsel perhiz yapın ilişki istemiyorum çatlayana kadar dedi
Ooo çok güzel haberler bunlar 😍 hadi bakalım bu ayın sonu güzel olacak İnşAllah 😍🤲🏻

Ovulasyon testim tekrar mı pik oluyor ben anlamadım gitti bu nasıl bi test ya

Eklentiler

• IMG_1115.jpeg
    IMG_1115.jpeg
    138,3 KB · Görüntüleme: 65
Ooo çok güzel haberler bunlar 😍 hadi bakalım bu ayın sonu güzel olacak İnşAllah 😍🤲🏻
11,12mm normal geldi bana kaç oluyor normalde bu zamanlara göre 🙃 inşallah yani bu kadar yumurtaya daha önce niye olmadı anlamıyorum ekranda gördüm yuvarlak yuvarlak yan yana vardı sağlı sollu

Aynı aynı aynı söküldü sökülecek his sivilce var çenemde benim de pik 2 hazirandı aynıyız belirtiler de öyle
Kasıklarımda ağrı var
Tuvalete gittim iki kez sökülecek gibi his olduğu için
Rahim kasılıyor resmen aynı adetle suan çok erken adet olacağım zaman aynı böyle oluyor bende ama adetin gelmesine 1 gün kala başlıyor bu ağrılar sökülme hissi hatta yaşadığım gün geliyor direkt kanama şimdi baya zaman var 18 Haziran bat
Bende öyleyim benimde yumurtlama 2 Haziran çatlama 7 Haziran oldu benimde bugün başladı aynı o sökülme hissi dediğin şey bende adet olucam diye üzülmeye başladım ama o şekilde hisseder tuvalate giderdim gelirdi gelen giden yok daha ovulasyon testim tekrar yükselmeye başladı bat 17 si

Eklentiler

• IMG_1115.jpeg
    IMG_1115.jpeg
    138,3 KB · Görüntüleme: 64
X