2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

E Esra1306 canım sen nasılsın bebiş nasıl?
İyiyim canım şükür bebişte iyi kalp atışı var dün doktorlar öyle dedi ama işte içeri müdahale edemeyiz dediler ondan dolayı yatıyorum tahlillerim de temiz çok şükür kanamam da yok bekliyorum işte yarın çıkarım inşallah sağol sorduğun için canım

İşte acaba doğum kontrol hapını bırakınca duphaston verecek tahminimce ya da klomen falan. Bunlar kilo aldırır mı diye tedirginim.

Ay kızlar şey sorucam klomen kullanıyorum ben 4. Günüm bugün. Sizce yumurtlama gördükten sonra duphastonda kullanayım mı ?

Konudan alakasız tırnakların aşırı iyi duruyor ben de haftaya gidicem yaptırmaya balerin şekil rengi de bu şekilde yaptırıcam
Badem hafif sivri olsun dedim ya hamilelik olduğunda muhtemelen yaptıramicaz gibi emin değilim ama korkuyorum hatta bunu da korka korka yaptırdım ya varsa diye

Yeminle bağımlılık halinde ben bu ay soz verdim eşime de ablama da gününden önce yapmicam diye ama sanırım 12sini bende bekleyemicem kaçak yapicam gibi
O sözü daha burda ben de dün vermiştim offf tutmak çok zor kaptırdım yine kendimi bat’a 10 gün var bi de benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…