2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

yerleşme ola bilir mi canım 5 gün erken çünki
Hiç anlamadım sökülmedi tam kahverengi leke geliyor ilişki 6 mayısta başladı öncesinde uzaktaydık 6 mayıstan bugüne 10 gün oldu mesela 10 günde yerleşir mi 🥹🥹 garip şeyler oluyor normalde hemen sökülürdüm sökülmedi de

Hiç anlamadım sökülmedi tam kahverengi leke geliyor ilişki 6 mayısta başladı öncesinde uzaktaydık 6 mayıstan bugüne 10 gün oldu mesela 10 günde yerleşir mi 🥹🥹 garip şeyler oluyor normalde hemen sökülürdüm sökülmedi de
yerleşme ilişkiden 10 gün sonra olur canım, daha umut var bence,5-6 gün sonra sökülmezsen test yap

Ya benim bu ay ilk ay olacak korunmadığım-gebelik düşündüğüm ama o kadar garip ki bu gebe kalma işi, bebek düşünür düşünmez kafaya takar oluyorsun. İnşallah çok beklemeden olur ya, kafama takılır yoksa biliyorum kendimi :KK43: herkes dua etsin birbirine Allah isteyen herkese hayırlısıyla tez zamanda nasip etsin 🙏 grubu bol bol bebek haberiyle kapatırız inşallah

Kimin regl düzenini bozmuş ya okudumda bende ondan korktum düzende olanda bozulursa die
Valla bende onu kullandıktan sonra adetim gecikiyor Du birinde 60 gün birinde 70 gün olmadım bide bende pko çıktı o soğandan mıdır bilmiyorum artık 😂😂

Kızlar merhaba, adetim geceli bir gün oluyor bat günü kaset test negatif çıktı bugün erken gebelik testi yaptım bu şekilde hafif bir çizgi çıktı lekelenmem başladı sanırım adet olacağım benim gibi bu durumu yaşayan oldu mu ?

Eklentiler

• IMG_2127.png
    IMG_2127.png
    437,6 KB · Görüntüleme: 85
Kızlar merhaba, adetim geceli bir gün oluyor bat günü kaset test negatif çıktı bugün erken gebelik testi yaptım bu şekilde hafif bir çizgi çıktı lekelenmem başladı sanırım adet olacağım benim gibi bu durumu yaşayan oldu mu ?
hangi marka test canım

Kızlarr selam soğan kürünü çok duydum ama acaba denesem mi bilemedim zararı yazanda olmuş yararıda ne yapsam acaba
Bende bu ay tüm tuşlara bastım diyebilirim yakı bandı yapıştırdım belime 2 gün durdu ve ilişki oldu bu süre zarfında, clife yedim, gynoseed sipariş ettim umarım yumurtlama günüme yetişir😢

X