2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Sağlıkla kucağına alır İnşAllah darısı da bizlere

Kizlar bende ovulasyon testi yaptim ama renklerden bisey anlamadim adetim düzensiz yardım ci olurmusunuz ilk üç çubuk adetten sonra 18 gune denk geliyor
Kuzum pik olmamış. Ancak dediğine göre ilk 3 test reglin 18. günlrine aitmiş. YAni bana kalırsa sen 18. günden önce pik görmüşsün. O sıralarda test mi yapmadın? Genelde yumurtlama düzenliyse şayet regl dönemi bir kadında 14 - 16 - 21. günlerde sıkça görülebiliyor ama her kadında aynı değil tabi.

Ya bu rahim filmini ben de mi çektirsem acaba. Özelde kaç paralar civarındadır acaba bilen var mıdır.Bir de ben bunu çektirmek istiyorum desem çeker mi talebe göre.
Aslında uzun süre çocuk olmayana çekiyorlar canım şu an fiyattan haberim yok araştır istersen

Ovülasyon testi yapıyor muydun Nasıl anladın değiştiğini.ay hadi bol bol değerlendirin
Yok kuzum ovulasyon testi değil ateş takio ediyorum oradan anladım bide dün kahverengi akıntı oldu. Neyse ki kocamı kolay kandirabiliyorum hemen değerlendirdik normalde kendisi gelir dün ben gittim ya nerden aklına geldi diyor ahaha niye gelemez mi dedim yoo gelebilir de benden yaklaşınca diyor dedim bir sey yok istiyorum yumurtlamadan bahsetmedim ki görev gibi hissetmesin

Kız fırsatını bulmuşsun işte ne güzel ben bir yerden sonra evde Nuri alçoya dönüşüyorum adamın gazozuna ilaç atcam o derece korkma canım bende çok güzel bir hamilelik geçirip son anda kaybettim. Acım çok büyük ama yaşattığı güzellikler için değer. İnsan bir ay bile gecikmek istemiyor ama hayırlısı ne zamansa öyle olsun diyoruz hep. Senin de psikolojik olarak hazır olman önemli. Belki tekrar yaşayabiliriz bunları ama öyle yada böyle bir gün kavuşacağımıza olan inancım tam

Kızlar, bebişleri tutunanlar, size bir şey sorucam. Benim çok midem yanıyor, bugün 7+0 oldu ne yapayım sizce nasıl geçer bu? Bulantım yok pek ama aşırı mide yanması var ve artık midemin acıdığını hissediyorum

Bak bu süper olmuş değerlendirmeden daha önemlisi rahat kafayla sadece isteyerek değerlendirmek.İnşAllah güzel sonuçlar getirecek

Cnm bnde tahmın ettım tabıkı
Artık test yapa yapa herseyi öğrendık
İnankı sağlıklı gebelik şüpheye yer vermyecek kdr guzel artıyo zten
Bat yarın
Test yapmasaydım belkıde gununde adet oldum dıyecktım
Bu sefer gununde adet olacak kdr bıle yukselmedi
Sperm dna hasarı testıde istıyorum aslında ama ya da bırak hrseyi vazgec dıyor bır tarafım
Bu işe bıkere grınce sonu gelmiyo gercekten, ona baktır buna baktır sonu yok
Dipsiz bi kuyu gbi

Elma yemek biraz rahatlatıyor canım sanada iyi gelir İnşAllah.çok rahatsız ederse doktoruna da söyle o bir şekilde çözecektir

Kuzum istersen aşağıdaki linkteki gruplara sorabilirsin. Orada daha çok kişi yazabilir tecrübelerini.

Teşekkür ederim cevabınız için evet test yapmadım 18 inden önce adetimde 35 gunde 32 günde bir oluyor

Evet canım kimyasal ondan da kaynaklı olabilir
Aslında çok sevinmiş gibi durmuyordun oradan senin de tahmin ettigini anladım hayırlısı olsun hakkında inşallah eğer istiyorsan bence kafanda soru işareti kalmasın ne testi vermek istiyorsan ver hepsini erteleme

tüp bebeğe karar verdk canm doktorlarında söylediği yaştan dolayı yumurtaların kalitesiz olabilir ondn hamile kalamıyo olabilrsn dedıkleri
Bnada dün doktor yaştan dolayı yumurtaların kalitesiz olabılır dedi
Bn artık tüp bebege de guvenmiyorum
O da kımyasal olabılıyo
Fakat
Hiç bebişin yoksa tabıkı tüp bebek yaptır

Teşekkür ederim cevabınız için evet test yapmadım 18 inden önce adetimde 35 gunde 32 günde bir oluyor
O zaman tahminimce 16. günde yumurtlaman olmuş olabilir. Çünkü 18. gün testlerinde koyuluk var ama pik değil. 14-15-16 ya da 17. günlerden birinde değerlendirmen olduysa gebelik ihtimalin var

Yazdım tatlım. Inşallah ocak annesi olucam devam ederse gebelik, grubuna henüz girmemiştim ama sorum olunca oraya yazayım dedim, aynı durumda olan olabilir diye. Bekliyorum cevapları.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…