2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Sağol canım bu bilgiler için işime yarıyacağını düşünmeye başladım galiba O yüzden soruyorum fazla bilgi göz çıkarmaz heralde

Yükselebilir gebelik testiyle takip mi yapsan canım acaba koyulaşma görürsen ki inşallah görürsün bidaha kan verirsin

Canım 2 gün önce idrar testi yaptım tek çizgi az önce bunu görünce yaptım yine tek çizgi anlamadım yaa
2 gibi değerleri testler göstermiyor canım bizzat test edildi ve onaylandı . Benim 10 üzerine çıkınca beta teste silik çizgi ile emin olmuştum . İlk verdiğimde 3 dü dedim yükselmez sonra kurt düştü içime yolda 5,6 test alıp eve gittim hergün bitane yaptım silik çizgi çıktığı gün değer 10 du

Sağol canım bu bilgiler için işime yarıyacağını düşünmeye başladım galiba O yüzden soruyorum fazla bilgi göz çıkarmaz heralde
Yaşın çok küçük canım ne edicen tüp bebeği birde sen hamile kalıyorsun bekle olucak..ben bu yaşta bile vazgeçtim tüp bebekten..ordada kimyasal dışgebelik her şey oluyor malesef

İhtimal var yani ama şuan yaşadığım ne peki adet miyim yerleşme kanaması mı yaşıyorum, yerleşme ise çoktan yüksek olması gerekmez miydi değerin ayyy kafayı yedim

Öyleymiş işten çıkıp öğle arası gittim artık alamayız dedi pazartesi randevum vardı o gün giderim artık
Cnm bzım burdaki saglık ocagı sadece salı ve persembe gunleri sabah 8 ile 9 arası kabul edıyor kan vermeyi

Bn devlet hastanesıne gdıyorum
Acılden kan verıyorum
2 saate cıkıyo sonuç

Sen sağlık ocagında p. Tesi kan verırsen sonuç salı gunu çıkar

Ablacım pazartesi devlet hastanesinde randevum var olmadı akşam acile gideyim iş çıkışı merak ettim

O test duruyor mu?

Benim ilk gebeligimde regl vakti lekelenme baslamisti. 2 hafta falan devam etti. Gec dollenmeymis gebeymisim meger. O zamanlar hamile olmayi beklemedigim icin test falan da yapmamistim. Belki gebelik vardir ama henuz yenidir canim. 2.6 nin yukselip yukselmeyecegine bakıp ancak dogru biseyler soylemem mumkun olur. 2 3 gun bekleyip tekrar test yapmaktan baska yapacak bisey yok gibi su an

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…