2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsini inşallah çok sevindim sizin adınıza . Bazıları bu işlemi eski sinilerin altına koyulan kasnakla yapıyor . Kasnak çekme diyolar bizim burda bu işleme . Elle yapılan acı veriyor diye duymuştum . Şuan bi özgüven geldi araştırcam teşekkür ederim 🤩
Ay valla artik acisina sisizina bakmadan yaptirin kizlar ben daha kötü olabilir diye 2 yildir yaptirmiyordum eskiler ne soylerse dogru soyler annenizi ninenizi dinleyin ozguveniniz bol olsun hic korkmayin😂

Olabilir canım bir de cin gibi uyanıyorum zorla uyuyorum. Akşam 9 gibi uykum geliyor ama onun dışında hiç uyku yok hani uyku yorgunluk yapıyordu anlamadım az demek ki beta 😃
Beta ile alakalı değil bence hamileliğin seyri bebekle alakalı, cinsiyetlede alakalı olduğunu düşünmüyorum. Ben iki hamilelik geçirdim ve birbirlerinden çok farklıydı. Oglumda adetten önceki hafta yatağa yapıştım resmen 11 e kadar uyuyup yataktan çıkmak istemiyordum. Bat sabaha hayırdır dedim lamba yandı bir anda gidip test aldım silik çizgi ile öğrendim. Ve çok bulantılı kumsalı bir hamilelik geçirdim. Kızımda ise hamile olacağımı bilecek kadar... Çalışıyordum kızımda sabah 6 akşam 6 ve gayet dinçtim.

Bence onu hiç hamile kalmayan yapmalı daha etkili olur..belkide yalnış düşünüyorum..ağrısını hiç düşünmüyorum anestezis hsg çektirdim😂

Ay valla artik acisina sisizina bakmadan yaptirin kizlar ben daha kötü olabilir diye 2 yildir yaptirmiyordum eskiler ne soylerse dogru soyler annenizi ninenizi dinleyin ozguveniniz bol olsun hic korkmayin😂
Anneme korkuyorum gitmicem dediğimde sen nasıl doğuracaksın diye kızmıştı 😂😂 kadın haklı bişey de diyemiyorum hemen arıyım da bulsun bi şifacı nine 🤭

Bence onu hiç hamile kalmayan yapmalı daha etkili olur..belkide yalnış düşünüyorum..ağrısını hiç düşünmüyorum anestezis hsg çektirdim😂
Bizim burda çok düşük yapanlara rahmin aşşağıda kasnak çekelim derler canım 🫣 Bende anestezi olmadan çektirdim beyaz ışığı gördüm geldim hahshs

Bizim burda çok düşük yapanlara rahmin aşşağıda kasnak çekelim derler canım 🫣 Bende anestezi olmadan çektirdim beyaz ışığı gördüm geldim hahshs
Öylemi🤔ben burda kimseyi tanımıyorum kaynanamda hiç demedi bana yoksa yapardım.Ben 2 defa hsg çektirdim biri anestezeli biri anestezis..zaten trasnferde anestezi olmadan yapılıyor ondan ağrıyı düşünmüyorum sadece tanıdık yok

Merhaba kızlar adetime 6 gün kaldı, elimde bir tane ilk çocuğumdan kalma test var yapsam gösterir mi erken gebelik testi? Bu ay bi kaçak oldu yumurtlama günümmüş, temmuzda yapmayı planlıyordum ama nasip…

Kızlar merhaba, ben adet olduğumu düşünerek bugün hormon testi verdim 31 mayıs günü lekelenme ile başladı dün çok az geldi sadece peçeteye ve az da pede bugün de devam ediyor ama renk koyu bhcg 2,6 çıkmış ilk defa bu değeri gördüm bu ne demek? Şuan adetten az ama çok koyu yoksa yerleşme mi bu aydınlatır mısınız çok panik yaptım. Evde gebelik testlerim de negatif çıkıyordu çok şaşırdım

Öylemi🤔ben burda kimseyi tanımıyorum kaynanamda hiç demedi bana yoksa yapardım.Ben 2 defa hsg çektirdim biri anestezeli biri anestezis..zaten trasnferde anestezi olmadan yapılıyor ondan ağrıyı düşünmüyorum sadece tanıdık yok
Ya transfer anestezi olmadan mı yapılıyor oda ağrılı bir işlem ama devlettemi yaptırdın özelde mi 🫣

Ya transfer anestezi olmadan mı yapılıyor oda ağrılı bir işlem ama devlettemi yaptırdın özelde mi 🫣
Yok tabi özelde devlette tüp bebek yapılırmı hiç..transfer anestezi olmadan çok zaman yapılıyor kimde vajinus sorunları var onlara çok az veriyorlar narkoz..ama genelde verilmiyor..bir tek opuda anestezi veriyorlar

Yok tabi özelde devlette tüp bebek yapılırmı hiç..transfer anestezi olmadan çok zaman yapılıyor kimde vajinus sorunları var onlara çok az veriyorlar narkoz..ama genelde verilmiyor..bir tek opuda anestezi veriyorlar
Yaşadığım yerde çok tüp bebek merkezi yok şehir hastanelerinde tüp bebek bölümü var sadece genelde orda yaptırıyorlar o yüzden sordum ama anestezi olmadan yaptıklarını bilmiyordum ürküttü beni de bir vajinamus olarak

Yaşadığım yerde çok tüp bebek merkezi yok şehir hastanelerinde tüp bebek bölümü var sadece genelde orda yaptırıyorlar o yüzden sordum ama anestezi olmadan yaptıklarını bilmiyordum ürküttü beni de bir vajinamus olarak
Canım ben kaldığım yerdede tüp bebek yapan yok..küçük özel hastaneler var yanımızda orda yapıyorlar ama ben hayatda orda yapmaya karar vermedim onlar tüp bebek merkezleri gibi diğil laboratuar çok önemli.Bende 2 saat yol gidiyordum haftada 2 defa

Beta ile alakalı değil bence hamileliğin seyri bebekle alakalı, cinsiyetlede alakalı olduğunu düşünmüyorum. Ben iki hamilelik geçirdim ve birbirlerinden çok farklıydı. Oglumda adetten önceki hafta yatağa yapıştım resmen 11 e kadar uyuyup yataktan çıkmak istemiyordum. Bat sabaha hayırdır dedim lamba yandı bir anda gidip test aldım silik çizgi ile öğrendim. Ve çok bulantılı kumsalı bir hamilelik geçirdim. Kızımda ise hamile olacağımı bilecek kadar... Çalışıyordum kızımda sabah 6 akşam 6 ve gayet dinçtim.
3. cü yü mü istiyorsunuz siz de?

Demek ki. Peki şuanki nasıl dinç misin uyku mu getiriyor ☺️

Saniyelik aci oluyor agri esigim benim dusuk normalde ben dayandiysam sizde dayanirsiniz bence bir deneyin benim annem de yaptir dedi diye yaptirdim
canım bende yaptırdım bu ay ama benim tutmadı sen yaptırdıgın ay mı hamile kaldın yoksa sonraki ay mı kadın bana bu ayda diger ayda olabilir demişti 😒

X