2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

instagramda youtubeda var videoları doğru bir şekilde uygulamak önemli :) dikkatli izleyin uygulamak isteyenler

öyle yapacam sen clife kullanıyordun galiba bende sipariş ettim nasıl memnun kaldınmı canım bi etkisi oldumu acaba 3 ay kullanmak lazımmış
2 aydır kullanıyorum ama hala bir faydasını görmedim açıkcası tabi değerlerime baktırmdım bu adetimde baktırmayı düşünüyorum, birde ben bu ay yakı yapıştırdım belime ve gynoseed jelde kullanmıştım

kızlar resimde çıkmıyor ama damlatır damlatmaz çok çok silik çizgi çıktı dün bir az geç çıkmıştı bilemiyorum umutlansam mı?)) dün de kayınpederim diyor ki aklın varsa bu kocandan çocuk falan yapmazsın ))))

Eklentiler

• IMG_0873.jpg
    80,6 KB · Görüntüleme: 61
Erkekler gerçekten psikolojik olarak daha rahatlar onlara uyum sağlayalım sen de düğününü nerde yapalım aşkım de

bende hafif bir çizgi görüyorum inşAllah doğrudur :) koca umrumuzda mı derdimiz çocuk olmuş

Kızlar tuzlu su demişken aklıma geldi ben bu ay bir gün maydonoz süt yapmıştım hamileysem belki o işe yaramıştır bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…