2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Daha benim bat 18 Haziran benimki de sabah bana kahveyi azıcık yapmış belki iyi gelmez hamileysen diyor

Aaaa bilmiyordum bak ben de bunu. O zamansa ben hemen sporumu yapim zaten 7 de bitmişti kahvaltım. Tam 3 saat açlık oluştu. Bir de spor sonrası kas ağrıları için spordan sonraki 1 saatlik arada maden suyu içilmeliymiş. Ya da spordan önce magnezyum citrate kullanılmalıymış. Ben ara ara çok zorladığım günlerde içiyorum magnezyum çok iyi geliyor.

bunu diğer ay bende alıyım.Fotoğrafını atabilir misin canım ?

Çok geçmiş olsun, bence dinle ebenin tavsiyesini bu işin içindeler kaç kadın görüyorlar, biliyorum beklemek bizim için çok zor oluyor ama denemende fayda var gibi...

Bir başka doktora daha mı danışsan acaba. Belki diğer doktor korun demez. Ben çok bilmiyorum kimyasal sonrası ne yapılıyor, buradaki arkadaşlar yönlendirir mutlaka. Çok üzüldüm. Allahım nasip etsin en kısa zamanda.

Teşekkür ederim canım . Artık korkuyorum gebe kalmaya pıhtılaşma ve genetik baktırmadan olmucak galiba kadın doğumlamı görüşmem gerekiyor bu konuyu
evet canım doktorun gerekli testleri isteyecektir. doktorun özeldeyse istediği testlerin adını yazsın devlette yaptırın.özele gereksiz ödeme yapmayın

yaa evet maden suyu bende günde bir tane içerim faydası çok :) hadi sen sporaa

Evet öyle zaten 3. Kimyasal ve ben pes ettim bile araştırılmadan gebe kalmıcam . Korkuyorum aynı şeyi yaşamaktan
Evet vakit kaybetmeden araştırılsa belki hızlı bir tedavi ile sağlıkla bebeğini kucağına alacaksın, hoş çoğu kadında gebeliği engel sorun da bulamıyorlar çoğu kadın cebelleşip duruyor,
benim de 1,5 yıl önce 8 haftalıkken kalp sesi duyulmadığı için mecburi kürtaj olmuştum, insanın psikolojisi bozuluyor, sağlam kalmaya çalışalım :)

Perşembe tekrar randevum var detaylı görüşcem doktora sormak en iyisi çok sağolun üzüntüyü de sevinci de burda paylaşmak

canım folik asit miktarı yeterli mi acaba? günlük en az 400 mikrogram almak gerekliymiş. acaba yanında 200mikrogramlık ekstra folik asit kullansak olur mu B Buffalosos

Bende kesin net bir sonuçla döneceğimi düşünmüyorum cebelleşir dururum heralde şans yok çünkü Kürtajdan bende çok korktum dış gebelik şüphesi vardı o evre çok daha farklı oluyormuş yaşamadan hayal ederek gördüm çok geçmiş olsun size de

Ne güzel daha öncekilerde görüyordum şimdi göremedim bidahaki ay olur umarım yumurtlama ne zaman olmuştu
20 sinde çatladı aslında yine var ama dediğim gibi kendi çizgisi

Eklentiler

• IMG_20230601_092213_edit_1056769672941871.jpg
    38,8 KB · Görüntüleme: 64
çoğu kadın bu sorunlardan sonra yüzü gülüyor parkta koşturuyorlar çocuklarının peşinden biz de unutacağız bu çektiğimiz çileleri

canım folik asit miktarı yeterli mi acaba? günlük en az 400 mikrogram almak gerekliymiş. acaba yanında 200mikrogramlık ekstra folik asit kullansak olur mu B Buffalosos
Evet onu sordum dedim 400 gerekmiyor mu İnofolic combi içindeki 200 de yetiyor gebe kaldıktan sonra ekstraya geçiyoruz dedi doktor bana öncesinde regenesis max kullanıyordum bıraktırdı o gebe kalınca kullanılacak dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…