2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Yine bebek öncesi spora başlarım demiştim bu ay yapamadım taşınma telaşı koşturmalar spora dönüştü bir de evde ufak ufak bacak hareketleri yaptım rahim yumurta masajı yaptım sporun faydası çok yumurta için de hamile olsak bile bırakmayalım hiç hafif hafif yapalım yine yürüyüşler sporlar gebeliğimizde iyi geçsin (dedi ve 9 ay devrilip yattı kristialia)

Ben de 2 aydır evde spor yapıyorum. İlk ay yarım yamalaktı ama Mayıs ayı hiç aksatmadan hafta içi 5 gün günde 1 saat evde pilates. Vücudum baya toparladı 4 kilo verdim. Verecek bir 6 kilom daha var.

ay yok valla ben hamileliğimde hiç bırakmadım çok faydasını gördüm. toplam 6-7 kilo aldım doğumdan çıkınca başlangıç kilomdaydım. çok kilo artışı olmadığı için rahat bir gebelik geçirdim :) yine hamile kalırsam aynen devam

Ben de 2 aydır evde spor yapıyorum. İlk ay yarım yamalaktı ama Mayıs ayı hiç aksatmadan hafta içi 5 gün günde 1 saat evde pilates. Vücudum baya toparladı 4 kilo verdim. Verecek bir 6 kilom daha var.
işe yaradığını görünce spor yapmak zor gelmiyo dimi :) çok sevindim canım inşAllah hedefine hızlıca ulaşırsın :)

işe yaradığını görünce spor yapmak zor gelmiyo dimi :) çok sevindim canım inşAllah hedefine hızlıca ulaşırsın :)
Evet ya, bir de alıştım. Eğer spor yapmazsam vicdan azabı çekiyorum, kendimi iyi hissetmiyorum. Daha hızlı kilo verebilmek için meğer spordan önce 3 saat aç olmak gerekiyormuş ve spordan 1 saat sonra bir şey yememek gerekiyormuş. Bunu daha yeni öğrendim. Bu ay daha hızlı veririm diye düşünüyorum kilo ve hedefime hızla ulaşırım nasipse

Kızlar selam,
Beni de ekler misiniz, SAT 11 Mayıs, BAT 5 Haziran,

Gebelik belirtileri yaşıyorum kasık da batma hissi, koku hassasiyeti ama salı günü grip için gittiğim hastanede kan testi de verdim sonuç negatif umarım adetime 6 gün kala kan verdiğim için negatiftir, inşallah hepimiz pozitif heyecanını yaşarız :)

Bana doktor adetimin 9. Günü İnofolic combi başlattı hemen başla dedi yumurtam büyümemişti tam 15. Günü gittim 17mm yumurta büyümüş hızlıca bence hemen de başlayabilirsiniz
Canım ben kendim başlasam olur mu o folik asit mi günde kaç tane aldın onu icince folik asite gerek var mı

aaa bak bende 3 saat aç olmak gerektiğini bilmiyodum :) bende yeni öğrendiğim bir şeyi söyleyim. sabah 11e kadar yapılan sporlar en etkili şekilde kilo verdirirmiş :) vaktin oluyosa 11den önce yapmaya çalış :)

çok erken vermişin canım inşAllah pozitif görürsün bu ay :)

çok geçmiş olsun canım inşAllah diğer aya sağlıklı gebeliğin olur

çok erken vermişin canım inşAllah pozitif görürsün bu ay :)
Umarım pozitifi görürüm çünkü eşime hamileyim kesin dedim belirtileri görünce, yazık adam benim için dört dönüyor iki haftadır, temizlik yapıyor, beni iyi beslemeye çalışıyor, çok fazla iyi davranıyor vallahi kendi hayal kırıklığımı unuttum onun hevesi kırılacak diye üzülüyorum :)

Canım ben kendim başlasam olur mu o folik asit mi günde kaç tane aldın onu icince folik asite gerek var mı
Doktora sordum ben vitamin oldugu için herkes alabilir dedi
Günde 1 kez kahvaltıdan sonra içiyorum
İçinde inositol ve folik asit var
Bir tek onu içmek yetiyor içinde folik asit olduğu için
Doktor gebe kalana kadar bunu iç gebe olunca multivitamin takviyeye geçeceğiz o zaman dedi alıp içebilirsiniz eczaneden
Ben adetin 9. Günü başladım başlamak için net gün yok dedi doktorum

beklentiyi yükseltmek çok üzücü olabiliyo sonrasında bak bende bu ay yaşadığım belirtilere bakıyorum kesin hamileyim ama testler negatif. inşAllah seninki pozitif olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…