2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kuzum ben zaten ilk onlara whatsapa yazdım bana dedilee başka kullandığınız ilaç varmı bende dedim var..dedim şimdi iyiyim çok şükür ama ilaçlar hep devam edicem..o zaman dediler olmaz .eşimde sonra dediki demekki ilacları iyi diğil..çünkü ben mfk kullandım hiç böyle bir şey demediler bana
tatlım ne ilacı kullanıyorsun ki onlar mı etki ediyor acaba hamile kalmana

tatlım ne ilacı kullanıyorsun ki onlar mı etki ediyor acaba hamile kalmana
Hayır yok alakası bile yok...epileptik ilaçlar kullanıyorum 3 tane ilaç vardır..birini kesinlikle kullanmıcan doktorlar dediler..bende çıkartdim..kalan ilaçlara tüp bebek doktoruna bile gösterdim çok hafif dedi ve doğum yapan kızlarla konuştum hepsi kolay hamile kalmış.

Hayır yok alakası bile yok...epileptik ilaçlar kullanıyorum 3 tane ilaç vardır..birini kesinlikle kullanmıcan doktorlar dediler..bende çıkartdim..kalan ilaçlara tüp bebek doktoruna bile gösterdim çok hafif dedi ve doğum yapan kızlarla konuştum hepsi kolay hamile kalmış.
anladım canım o macun biraz kuvvetli bi macun ilaçlarla ters etki yapar diye belki demişlerdir bana da sordular ben ilaç kullanmadığım için aldım

Kizlar beyaz yoğun bi akıntı başladi bende bu durum ile karşilaşan var mi katı kokusuz beyaz bi akıntım var

Kizlar bunlar da aksam testlerim

Eklentiler

• 20230531_171347.jpg
    20230531_171347.jpg
    30,5 KB · Görüntüleme: 72
X