2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Bu dediğim çok nadir yaşanan durumlardan canım çok ümitlenip sonra üzülme.Belirti olmasada testin negatifse büyük olasılıkla regl olursun
Yok cnm umutlanmiyorum zaten haklisinda benim normalde regl asiri agrili olur ve gelmeden 1 hafta onceden agrimaya baslar keskin sekilde ama ara ara gelicem der yani menopozdakiler gibi boyle sicak basar karnima kasigima ates yayilir böyle 3-4 gün onceden hic biri yok tuvalete Sık cikiyorum ve hafif cok hafif arada bir girem kasık ağrısı asiri az yani

Yok cnm umutlanmiyorum zaten haklisinda benim normalde regl asiri agrili olur ve gelmeden 1 hafta onceden agrimaya baslar keskin sekilde ama ara ara gelicem der yani menopozdakiler gibi boyle sicak basar karnima kasigima ates yayilir böyle 3-4 gün onceden hic biri yok tuvalete Sık cikiyorum ve hafif cok hafif arada bir girem kasık ağrısı asiri az yani
İnşAllah sana da bir sürpriz olur 🤲🏻☺️

Kızlar ben gece sürekli tuvalete gittiğim için bir de meraktan bu saatte yaptım. İkisinin de ilk 10 dk içindeki görüntülerini koydum. Sanki koyulaşma olmamış gibi daha 24 saat geçmediği için mi acaba 2 gün bekleseydim keşke gerildim şimdi
Koyulaşma olmuş ya nasıl olmamış bariz koyulaşma var işte kız

Eklentiler

• IMG_3645.jpeg
    IMG_3645.jpeg
    156,2 KB · Görüntüleme: 69
İnsana hiç yol göstermiyorlar ben bu yumurtlamaydı falan filan hep nette öğrendim bende pcos var kimse demiyordu hamilelik zor diye pcos var diyip gönderiyorlar
Aynen cnm zaten devlet hastanesı yumurta takıbi yapmıyor
Özel hastaneler yapıyor
Bn devlete gttım ılk para vermım dıye
Adetm duzensız yaşım 39 deyınce hormon testi yaptı
Bıde guzel bi azarladı bnı
Çıktım gttım bıdahada devlete asla gtmem

Evet canım kullanıyorum yükselmiş mi hiç baktırmadım tüh keşke aklıma gelseydi kadın doğumda yazabiliyor istek ona baktırırdım
Sen yinede vitamin al bence.ben ve buradan birkaç arkadaş regenesis max kullanıyoz.içeriğinde balık yağı da var. aynı içerikten başka markalarda var sen hangisini tercih edersen artık :)

X