💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

18-19 pik görünüyordu 20 de catladıgını düsünüyorum akıntı da olmustu acaba pazar günü de mi erken olur🙇🏼‍♀️ adet belirtim de hic yok ne memelerde ne kasıklarda, ne oldu böyle anlamadım
Pazar yumurtlamadan sonraki 14. Günün olacak, test yapabilirsin. Çıkabilir ama en güvenlisi adet geciktikten sonra yapmak. Ben adetimin gecikmesini bekliyorum. Benim bugün yumurtlamadan sonraki 15. Günüm daha yapmadım

Benimde 10 yaşında oğlum var hemde aniden çabucak olmuştu 😅 bir kürtajıö bir kimyasal düşüğümde var bir senedir olmuyor ama çocuk.. pco olmama çok şaşırdım ki kilo problemimde bu yaşıma kadar olmadı hiç ama son bir senedir ne kadar diyet yapsam da istediğim o üç kiloyu veremez oldum işte herkeste farklı belirti oluyormuş kimisinde bir belirti kimisinde hepsi olurmuş. Bende tüylenme var sivilcelenme var imsilün direnci var evet adet düzeninin 10 güne kadae değişmesi normal ama her ay böyle olma durumu da var bende.. İlk kontrole gittiğimde doktor kist gördü ama önemsiz dedi ikinci kontrole gittiğimde yine kistler var önemsiz evet ama dedi testleri yine isteyeceğim dedi alttan muayene ederken pco belirtilerini sordu bunlar var mı diye... Çok araştırdım evet gerçekten pco var bende. Şimdi hsg yi araştırıyorum doktor istemişti çekilenedim meğer hsg tüpleri temizlediği için hamilelik de kolaylaşıyormuş hızlandırmam lazım 😅
Evet burda kızların çoğu hsh çekildi benden hiç istemedi onları hangi aşamada istiyorlar acaba

😁😁😁Ayy gerçekten mi yok devlete gittim özele gitmedim bu sefer
Benim takibim özelde. Devlete kan testi için gitmiştim o zaman oldu. Mesela smear testim hala ortada yok. E nabıza düşmedi. Ben de gidip almadım. Hatta ordayken de smearde de saçma bi sorun çıktı. Belki kayıt bile etmediler smearimi. Canımı yaktılar ama ortada smear bile yok. Walla devlet hastanesine güvenemiyorum ben malesef. Tecrübelerim hep kötü

X