💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Yaşa bağlı olarak kimyasal riski artıyor olabilir mi ? Bu konuda yorum yaptı mı doktor?
Yaşımı biliyor fakat yaşla ilgılı demedi
Her doktor gbi sebebi bılınmıyor, bilinmesi için Bi suru test, sperm, rahim filmi, Bi ton şey lazım.
İstese hepsini yap gel derdi
Ama sadece rahım filmi ve 3 adet kan testi istedi

En garantisi tüp bebek dedi

Hayırlısıyla sağlıkla nasip olur inşAllah Papatyamaviss inde kimyasaldan bir kaç ay sonra oldu. İnşAllah sanada sağlıkla nasip olacaktır

Aynen tiroid için ilaç kullanıyorum. Benim değerim çok düşüktü engel olacak kadar. Yani hamile kalsan bile düşük ihtimali yüksek olur dedi doktor. Hepsi bahane işte vakti saatini bekliyorum

Amin inşallah canım çok duydum okudum hemen kalan inşallah tutmuştur bu ay nisan ayı ramazan ayı bereketiyle gelsin

İnşallah biran önce düzene girer canım ilaçlar fayda gösterir canım bayadır görmüyorum seni merak ettm bn nisana geçtim burayada geliyorum size bakmaya

Gözünüz aydın çok sevindim bizlere de dua edin oljr mı :) bu arada belirtileriniz nelerdi bat gününüzden önce mi öğrendiniz biraz bilgi verebilirmisiniz çok sevinirim :)
Bata 4 gün kala öğrenmiştim. Regl gibi hafif kasık ağrısı bata 7-8 gün kala başlamıştı. Benim normalde reglin ilk günü ve yumurtlama günü olurdu sadece. Bir de regle 8-9 gün kala göğüslerim ağrımaya başladı. Normalde regle 3-4 gün kala ağrırdı. En bariz bu ikisi vardı ama kişiden kişiye değişiyor. Dualarım sizinle hemen su gibi akıp yerleşsin, tutunsun ve sağlıkla büyüsün bebeğiniz sizin ve buradaki tüm arkadaşlarımın

Canım ben bugün doktora gittim adetin 3. Günü bugün. çok şükür bütün yumurtalarım çatlamış ama dehşet sancılı ve pıhtılı akıyor iki gündür. Önceki 2 ay adet Düzensizliğim vardı o yüzden kistlerin vardı şimdi onlar da temizleniyor diye bu kadar acıyor temizlenmiş çok şükür bakalım artık . Rabbim hepimize sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin

Kızlar eskisi gbi foruma giremesemde aslında Braz uzak kalmak istedim
Ama arada bakıp yorumlarınızı okuyorum mesaj yazmasamda

Eşimle konuştuk
Sadece rahim filmi okey dedi
Bnada en mantıklısı o gelıyor

Bu kadar masraf bu testlerı yaptırsak pekı olacak mı dıyor?
Bnde rahım filmine ikna ettım

Gelişmelerden haberdar ederım sizi kızlar arada
Hayırlı iftarlar

Hakkınızda hayırlısı vardr bir vakti en doğru zamanda tüm güzellikleriyle nasip olur inşallah

Bende pembe çizgi görmedikçe umutlanmıyorum artık. Hayırlısı olsun İnşAllah dur bakalım daha regline çok var
Bende de kist var çikolata değil ama. Kendi doktorum ameliyat olma hamile kalırsan doğum ile alırız demişti. Devletteki doktor da hamilelikte kanaman olur bence ameliyat ol dedi ondan içim rahat etmedi. Senin hamilelik sürecinde hiç kanaman olmuş muydu?

Pek çok kişi tam vazgeçtim düşünmedim oldu diyor. Umarım sen de o kervana katılırsın canım. Sevgilerle. Kucağında bebeğinle mutlu günlere

İnşAllah canım sağlıkla huzurla gelsinde İnşAllah tutmuştur bu ay
Bende epeydir girmiyordum son günlerde aktifim.bende marttan elendim ama nisana geçmedim burada takılıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…