💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Evet kuzum gördüm ay inşallah bebiş vardır. Geçen benim bu aynı test 4 saat sonra böyle pembelik çıakrttı. O yüzden 10 dk içindeki test sonucunu dikkate alırsan daha iyi olur.
Ya bilmiyorum normalde burayı okuyordum ama kafama pek takmıyorum ne yalan söylüyüm oğlumda ovi testi kullandım öyle kaldım bu sefer hiçbir şey içimden gelmedi sağ ve sol yumurtalıklarımda polikistik overim var 5 6 aydır istedik doktor fazla zamanım olmadığını söyleyince ama bugün rüyamda gebelik testim pozitifti içime kuşku düştü bende eczaneden bi tane aldım

Kızlar beta hala düşmedi sanırım gelmiyor adetim adaçayı falan mı içsem coraspin içiyorum 4 gündür kan sulandırıcı içince rahatlardım ama hala gelmedi tüm test markaları evde var ve bu gölge geçmiyor kanda da en son 21 Martta 1,74’tü yükselme ihtimali de yok neden olabilir acaba

Ay gerçekten hafif bir pembelik gibi bir şey gözüküyor.

20 martta 1,94 çıktı 21 martta 1,74 çıktı ben zannetmiyorum hatta varsa da dış gebelik olur yükselip düşmesi de mantıklı değil ama adet olamıyorum kan vermeye de vaktim olmuyor
Kuzum sen kesin bir doktora git. Bu dış gebelik nasıl oluyor bilmiyorum ancak öyleyse büyük sorun diye biliyorum. Bu hafta git hemen.

Çok geçmiş olsun canım İnşAllah kolay bir şekilde hamile kalırsın başka hiç bir şeye gerek kalmadan. Çıktı mı peki sonuçların

fnd_50 canım sonuçlar çıktı mı?

fnd_50 canim sonuç çıktı mı ?

fnd_50 canım naptın yazdın da ben mi kaçırdım acaba? Çıktı mı sonuçlar

Bende merak ettm ama yazmamıs galıba fnd_50
Kızlar hakkınızı helal edin bir türlü giremedim ya. Doktora saat 4 te yazdım ameliyathanedeymiş yarın sabah konuşalım dedi. Of meraktan ölüyorum ya gerçekten. Yarına kaldı anlayacağınız

Kızlar hakkınızı helal edin bir türlü giremedim ya. Doktora saat 4 te yazdım ameliyathanedeymiş yarın sabah konuşalım dedi. Of meraktan ölüyorum ya gerçekten. Yarına kaldı anlayacağınız
Oy kuzum bence güzel haber alacaksın ve ardından da hemen gebelik oluşacak.

Kızlar nasılsınız? Nasıl gidiyor ben bişey merak ettim aranızda Flo takvimini kullanan varmı yararını gördünüz mü özellikle yumurtlama dönemlerini tutturuyor mu sizce? Bu takvimle pko olup hamile kalan düşük dahi yapan biraz beni aydınlatabilir mi çok kapsamlı bir uygulama çok sevdim fakat aylık abone olunca daha çok bilgi veriyor kötü yanı o sadece Hatta doktor için aylık rapor bile çıkarıyor abonelikte güzelmiş baya bunla hamile kalan kızlar yazsın

Canım sen anestezelimi çektirdin?ben ilk defa anesteze istemiştim ama şimdi dediler gerek yok bende aşırı korkuyorum..normal muayinedede kendimi kasıyorum

E nabızdan röntgen bölümüne düşüyor abla ordan bakabilirsin

Canım sen anestezelimi çektirdin?ben ilk defa anesteze istemiştim ama şimdi dediler gerek yok bende aşırı korkuyorum..normal muayinedede kendimi kasıyorum
Anestezi niye almıyorsun ki. Ben 15 dk sonra uyanmıştım hiç anestezi almış gibi değildim normal gunden hicbi farkim yoktu sedasyon gibiydi sanırım verdikleri. Kendini kasarsan sonucu doğru çıkmaz belki

Canım programı bilmiyorum ben takvimim programını kullanıyorum yumurtlama zamanı vücudumu takip ediyorum. Adet biter bitmez başlıyoruz. 1 gün dolu bir gün boş.
Yumurtlama zamanı gerekirse gün aşırı oluyor.
Yani riske atmak istemiyorum yumurtlama evresinin ne zaman olacağını bilmiyorum çünkü.
Artık Rabbim uygun görürse olur zaten

Tabi söylediğin şekilde olması normal zaten bütün ayı dolu geçirmiş olup yumurtlamayı kaçırmamış oluyoruz o şekilde bende hep öyle düşünüyorum ben bu Flo takvimine geçtim Takvimim ben pko olduktan sonra hepsini yanlış göstermeye başlamıştı ondan sormak istedim burda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…