💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

3.ay gibi ufacık bir kanama olmuştu ama o kistten kaynaklı değildi rahimde sıvı birikmesi vardı onu atmışım. Onun dışında hiç kanama olmadı üstelik ben sık sık spor yaptım sağlıklı gebelik geçirmek için. En son 37.hafta bambaşka bir şeyden dolayı iç kanama geçirdim o da kist kaynaklı değildi.hala duruyor kist değişmedi boyutu

Canım rahim filmini cektirmeni öneririm ben de tanıdıgım iki kişi ondan sonra hemen hamile kaldı

Nisanda zaten fazla kişi yok genelde burdayiz cnm inşallah tutmuştur bekliyecem ayın 8 bekliyorum
İnşAllah canım sağlıkla huzurla gelsinde İnşAllah tutmuştur bu ay
Bende epeydir girmiyordum son günlerde aktifim.bende marttan elendim ama nisana geçmedim burada takılıyorum

Amin inşallah teşekkür ederim saglıkla büyüsün bebişiniz inşallah

Ha bir de çok büyük değilse ve büyümüyorsa sakın ameliyat olma Nissalovely
Kuzum USG çeken doktor kadın dogumcu olmadığı için önemli bir şeye benzemiyor çikolata kisti ama kadın doğum doktoru baksın bı dedi perşembeye randevu aldım daha önce USG bakıldı hiç kist yok tu bu ay oluşmuş büyük ihtimalle büyüyüp büyümedigini takiple anlayacağız sanırım tümör değildir inşallah acaba korunmayı bıraktıktan sonra dollenemedi ondanmi oldu kist diye düşünmedim değil açıkçası

Doktorun iyice muayene edecektir Sen içini ferah tut çok şükür tedavisi olan durumlar bunlar

Aynen öyle yavrum ya, sinir etti bugün beni çok. İlkini eşim de gördü, hebe hübe konuşamadı adam şaşkınlıktan o da dedi ilk defa görüyorum pembe diye.
Vallahi alay eder gibi kuzum ya. Kan mı versen acaba sen yine de?
Yalnız benim 11i yumurtlama doğruymuş kuzum demek ki 14 gün sonra regl oldum. Erken yumurtladım erken regl oldum

Amin kuzucum amin inşallah

Vallahi alay eder gibi kuzum ya. Kan mı versen acaba sen yine de?
Yalnız benim 11i yumurtlama doğruymuş kuzum demek ki 14 gün sonra regl oldum. Erken yumurtladım erken regl oldum
Aynen yumurtlama sonrasında en geç 16. güne kadar genelde regl olunuyor. Belki de ben bu ay yumurtlamadım ve kiste dönüştü. Baya regl sancısı çekiyorum ben ama reglim gelmiyo. Yarın sabah son bir test daha deneyeceğim. Yarın da gelmezse duruma göre bakıcam olmadı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…