💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Neden istedi doktor rahim filmini. İnşallah güzel sonuçların çıkar
Çünkü sadece o kaldı kuzum 9 aydır falan deniyoruz. Hormon testlerinde, eşimin sperm testinde vs muayenemde hiçbir sıkıntı yok. Geçen ay bu ay da olmazsa adet olunca bitince Rahim filmi yapalım dedi bir de doktor.

Merhaba ben de bugün test yaptım iki tane pozitif çıktı. Yarın doktora gideceğim ama fazla kilolarım yüzünden çook endişeliyim var mı tecrübesi olan kilo verebilirsin demişti diyetisyen ilk üç ayda ama başarabilir miyim bilmiyorum

Çünkü sadece o kaldı kuzum 9 aydır falan deniyoruz. Hormon testlerinde, eşimin sperm testinde vs muayenemde hiçbir sıkıntı yok. Geçen ay bu ay da olmazsa adet olunca bitince Rahim filmi yapalım dedi bir de doktor.
Bizim de dokuz ay civarı oldu ama hiç tedavi başlamadık en son soğan kürü yapacaktım ama onu da yapmadım yarın doktora gideceğim adetim gecikti yine. İnşallah olur senin de

Sabah senden test bekliyoruz
Karnımda sankı adetın en yogun gunu gıbı sancı var.ya herru ya merru dıyıp sabah testı yapacagım tabıkıpek umudum yok ama yınede çarsambaya kadar umut var,yumurtlama 16-19 aralıgında bır gun oldu cunku.Senınde guzel sonuclarını beklıyoruz kuzum ınsallah cok guzel cıkar kan degerınartık bu hafta gorursun bebegını

testlerin geldi mi senin ben ümitliyim senden insallah kuzum aminnn

fnd_50 Papatyamaviss sizce neden düştü ateşim papatya bana hamile kaldığın tabloyu atar mısın

Eklentiler

• Screenshot_20230326_224919_com.tamtris.fertilityfriend.jpg
    91,8 KB · Görüntüleme: 30
Daha döllenme olmadan alınan radyasyon etkiler mi ki? Hsg öncesi mi 3 4 gün ilişki yasak acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…