💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Ya aklıma bir şey geldi aslında. Benim sol yumurtlaığım için doktor bu. yumurtalıkla hamile kalamazsın demişti. Ancak sağ taraf için iyi demişti. Geçen ay sadan bu ay ise soldan yumurtladım. Nisan ayı nasipse yine sağdan yumurtlayacağım. Bence bu ay olmadıysa sol yumurtalığım yüzünden olmadı diye düşünüyorum. Çünkü çok güzel değerlendirdik bu ay.

Olabilir canım yumurtlama dönemi tek taraflı hafif ağrı olur benim de öyle anlarım hangi taraftan yumurtladığımı. O zaman adetten sonra ovulasyon takibiyle inşallah bu ay gebe kalırsın

Olabilir kuzum mantıklı

Kasık ağrısı yumurtlama günlerinde olur tatlım panik yapma gayet normal bir durum ağrılar.

Var bence sabah bir daha bak elinde test varsa. Sonra da koyulasma takibi yap biraz. Üç dört gün geçsin kan verirsin
Ben de öyle düşündüm canım salı gününe randevu aldım takip edeceğim. Aslında daha da beklemek istiyorum ama çok da merak ediyorum o yüzden salı günü gideceğim doktora. Elimde testler var onları yapıcam

Buna inanamıyorum şok

Kızlar benim vücut kafayı yedi. Yumurtlama akıntım geldi biraz önce
Allah Allah ya döngün mü uzayacak sen değerlendir kuzum yine de bence. bebekheyecani ben elendim kuzum kırmızılar geldi. Yalnız demek ki 11i pikmiş ki böyle erkene çekmiş regl tarihimi nasip. Bir sonraki aya inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…