💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Kızlar merhaba 🌸 21 Mart pik günüm olduğunu düşünüyorum testimi ekledim, 19 Mart, 21 Mart ve 22 martı değerlendirdik ancak OVULASYON pozitiften sonraki ilk 3 günü değerlerdirmeliymişiz sizce şansım azaldı mı 🥹
21 part pik ve 22 mart silikleşme olduysa ve o akşam da birlikte olduysanız bence olmuş olabilir. Yumurta çatladıktan sonra yaklaşık 36 saat hayatta kalabiliyormuş. Bu yüzden tutmuş olma ihtimali yüksek bence 🙏🏽

21 part pik ve 22 mart silikleşme olduysa ve o akşam da birlikte olduysanız bence olmuş olabilir. Yumurta çatladıktan sonra yaklaşık 36 saat hayatta kalabiliyormuş. Bu yüzden tutmuş olma ihtimali yüksek bence 🙏🏽
Çok teşekkür ederim yorumunuz için 22 martta bu şekilde çıkmıştı tam silik değil ama bir önceki güne göre daha silikti

Eklentiler

• B28DB757-AE9D-4610-B7BD-7586C85B8717.jpeg
    B28DB757-AE9D-4610-B7BD-7586C85B8717.jpeg
    40,8 KB · Görüntüleme: 28
Çok teşekkür ederim yorumunuz için 22 martta bu şekilde çıkmıştı tam silik değil ama bir önceki güne göre daha silikti
Spermler kadın genital organlarında 2-3 gün yaşayabiliyormuş. Bence merak etmeyin 22 martta günü dahi birliktelik olmuş. İnşallah mucize gerçekleşmiştir 🙏🏽 bir hafta on gün sonra güzel haber alırsınız umarım ☺️🙏🏽

Hayırlı ramazanlar kızlar.Allah bu ay bizim dualarımızi kabul etsin.Bende Yasmin kullandığım için çok erkenden adet oldum..adet oldum diye ağladım mutlulukta pazartesine randevu aldım..İn şa Allah bu defa tedaviye başlarız🙌🏻
Sağlıkla mutlulukla sonuçlanır İnşAllah 😍🤲🏻

Kızlar Regle 10 gün var. adet bittiği günden itibaren 2 güne bir denedik 20sinde itibaren ovülasyon testi yapıyorum yumurtlama yok muhtemelen adet bitikten sonra yumurtlama oldu. Adet olacakmışım gibi ağrım var. Bel ağrısı kasıkta batma göğüste biri vurmuş gibi ağrı kahverengi kısımdaki kabarcıklarda ve damarlarda belirginleşme var. Yumurtlama günümü bilmiyorum ama beyaz akıntım oldu bir ayda 3 farklı günde en son akıntım krem gibiydi o gün yumurtlama çizgisi yoktu bu yaşadıklarım gebelik belirtisi olabilir mi

Hayırlı ramazan lar arkadaşlar 16 marta adetin 5 gününde klomen kullandım 5 gün sonunda 24ile 27 mart arası ilişki önerdi ben riske bırakmayıp bugüne kadar birlikte lik yaşadım pazartesi kontrolüm var ama bugün sağ kasığımda iğne batmasi oldu neden böyle oldu sizce kasık ağrısı yaşıyorum 2 gündür ilişki esnasında korkmaya başladım lütfen beni aydınlatın 😔😔🙏

Kuzular sıze bısey sorcam ya.sımdı oruc oruc bıde zehırlenmeyelım.kurabıye yapmıstım nısasta koymustum ıcınede.son kullanma tarıhı nısastanın 1 ay once bıtmıs.bısey olmaz degılmı bugday nısastası.

Kuzular sıze bısey sorcam ya.sımdı oruc oruc bıde zehırlenmeyelım.kurabıye yapmıstım nısasta koymustum ıcınede.son kullanma tarıhı nısastanın 1 ay once bıtmıs.bısey olmaz degılmı bugday nısastası.
Bence bi şey olmaz kuzum. Süt ürünleri değilse ben de bazen kullanıyorum 🤭

X