💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Eki Görüntüle 3222619 kizlar salınca oluyormus bu ay hic takmamistim kafaya Rabbim zamanini bilir demistim ramazanin ilk gunu cok mutluyum 🥰 Allah bekleyen herkese nasip etsin insaAllah
Maşallah kuzum baya el sallıyor 😊💕
Sağlıkla gelişsin güzel bir hamilelik olsun, sağlıkla kucağınıza alın inşallah.

Herkese hayırlı iftarlar kuzular🙏🌸🌸🌸🌸 bende asırı kadık agrısı var saglı sollu varya saplanıyo.hayırlara cıksın ınsallah.hamısler olmusmuydu boyle seyler
Ay kuzum benim de öyle. Aşırı ağrım var. Ama bunu belirti olarak görüp umutlanmıyorum sadece var yani çok ağrım

Herkese hayırlı iftarlar kuzular🙏🌸🌸🌸🌸 bende asırı kadık agrısı var saglı sollu varya saplanıyo.hayırlara cıksın ınsallah.hamısler olmusmuydu boyle seyler
Ay hayır olsun inlşallah da senden de güzel haber alalım. 💕 Ben onu 16-17 Mart tarihinde yaşadım. Ölcektim resmen acıdan. 17 si öğleden sonra ağrım kesildi bıçak gibi. Eğer hamileysem şşu anda kesin 17. Mart ilişkisinden hamileyimdir diye düşünüyorum ben de. Acaba daha yeni yumurtluyor olmayasın? Ay bilemedim. İnş bebiştir.

Ay hayır olsun inlşallah da senden de güzel haber alalım. 💕 Ben onu 16-17 Mart tarihinde yaşadım. Ölcektim resmen acıdan. 17 si öğleden sonra ağrım kesildi bıçak gibi. Eğer hamileysem şşu anda kesin 17. Mart ilişkisinden hamileyimdir diye düşünüyorum ben de. Acaba daha yeni yumurtluyor olmayasın? Ay bilemedim. İnş bebiştir.
Geçen sene ramazanda hurma almamıştım hamilelere zararlıymış ya. Bu sene saldım şahsen aldım 🙈

Ki
Şimdi bebiş var mı yok mu ben anladım kuzum
Kimse anlamadı işte sorun orda. Kanda yok ama kese görüyorlar. Kese için erken diye düşünüyorum üstüne hsg çektirmiştim 7 martta. Ama 27 Şubat sat 1 gün oldu. Yani inanılmaz bi durum. Sancılarım var. Sağ kasığım rahmim gün içinde 4-5 kez batıyor en az . Ağrı hafif de olsa daha sık oluyor. Doktorlar da hamilesin demedi ama değilsin de diyemiyorlar. En son özelde gittiğimde kan pıhtısı olabilir demesine rağmen ağır ilaçlar içme dedi. Parol iç sadece dedi. Ben de bilmiyorum 🤷🏼‍♀️

Ay kuzum benim de öyle. Aşırı ağrım var. Ama bunu belirti olarak görüp umutlanmıyorum sadece var yani çok ağrım

Hadi bebiş olsun insallah benim oluyo o agrılar canım
Bu bı hafta zor gecer valla bıze😊🌸 nasıl sabretcez bilmiyorum🐥 A Afratafrac tweeetyyy tweeetyyy Papatya220 Papatya220 kuzum sende hayırlısıyla kesesını gör bebişimizin sana el sallasın merhaba annecıgım desın bızede merhaba teyzoslar desın🌸🥰

Kızlar bi şey soracağım ben iki gün önce hsg çekildim hala da ilişkiye falan girmedim ama benden siyah siyah parça akıntılar geliyor böyle sümük kıvamında ( anlatıyorum ama kusura bakmayın lütfen) bu ne şimdi
İlaç
Yok canım geçen hafta olmuştum adet bitti 4 5 gün sonra hsg çekmişlerdi
İlaç koyu renk ben de ay başı çektirmiştim o parçalar geliyor ilaç pıhtısı kan değil

X