💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Geçen sene ramazanda hurma almamıştım hamilelere zararlıymış ya. Bu sene saldım şahsen aldım 🙈
Hurma, kansızlık riskini önlediği, sabah bulantıları ile baş etmeye yardımcı olduğu, kan basıncını düzenlediği, kan şekerini düzenlediği, tükenmiş kalsiyumun geri kazanılmasına yardımcı olduğu, zararlı toksinleri ortadan kaldırdığı ve bağışıklık sistemini desteklediği için sağlıklı bir hamileliğe önemli ölçüde katkıda bulunabilir. Hurma, hamilelik sırasında sağlığınızı artırabilecek çeşitli besinler içerir.

Aksıne canım benım faydası cok , yaz aylarında tuketılmesı cok onerılmıyor vucutta ısı artırdıgı ıcın sadece. Bırde doğuma yakın kolaylasması ıcın bolca yenır gunde 10 u gecık duzenlı
Ben daha bu aksam uc tane yedkm cokta severim
Kontrollu yedıkce abartmadıkca vıtamın degerı yuksek

Hurma, kansızlık riskini önlediği, sabah bulantıları ile baş etmeye yardımcı olduğu, kan basıncını düzenlediği, kan şekerini düzenlediği, tükenmiş kalsiyumun geri kazanılmasına yardımcı olduğu, zararlı toksinleri ortadan kaldırdığı ve bağışıklık sistemini desteklediği için sağlıklı bir hamileliğe önemli ölçüde katkıda bulunabilir. Hurma, hamilelik sırasında sağlığınızı artırabilecek çeşitli besinler içerir.

Aksıne canım benım faydası cok , yaz aylarında tuketılmesı cok onerılmıyor vucutta ısı artırdıgı ıcın sadece. Bırde doğuma yakın kolaylasması ıcın bolca yenır gunde 10 u gecık duzenlı
Ben daha bu aksam uc tane yedkm cokta severim
Kontrollu yedıkce abartmadıkca vıtamın degerı yuksek
O zaman yiyorum ❤️😍❤️😍❤️😍❤️ çok severim❤️❤️

Arkdaslar yumurtlamamın üstünden 6 gün geçti adet tarihimide 6 gün var sizce hamile olsaydım şimdiye kadar belirti vermelimiydi umutlanmayın artık kestim

Merhaba arkadaşlar benim bir sorum olacak 5 gündür famara kullandım pazartesi dr Gidicem ona göre çatlatma iğnesi verecek oruç tutmaya devam ediyorum hamilelik olursa O süreçte acaba sıkıntı olurmu yaşayan varmı

Merhaba arkadaşlar benim bir sorum olacak 5 gündür famara kullandım pazartesi dr Gidicem ona göre çatlatma iğnesi verecek oruç tutmaya devam ediyorum hamilelik olursa O süreçte acaba sıkıntı olurmu yaşayan varmı
İğne vurduğun gün oruç gidebilir canim istersen bunu araştır yanlış bilgi vermiş olmayayım çünkü doktorlar genelde gündüz vurdurup gece ilişki öneriyorlar. Sonrası için karar senin. Gebelik zaten hemen oluşmuyor 10-12 günü buluyor döllenip kana karışması falan. Sen de sonucu 2 haftadan önce öğrenemiyorsun zaten iğne etkisi vücuttan hemen geçmiyor,pozitif çıkıyor testler 😌

Merhaba arkadaşlar benim bir sorum olacak. Bugun benim adetimin 3. Günü ama olmadım dün test yaptım negatif çıktı. Bu şekilde olup sonradan hamile olduğunu öğrenen var mı? Yani hamile olabilir miyim

X