💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Teşekkür ederim canim ben kasım sonu aşılama yapmıştım tutmamisti. Sonra doktor değiştm sağ tüpte hasar görünüyor laparoskopi yapılması gerek dedi. 3 doktor görüşü aldım, üç aya yakın korunduk. Tanı amaçlı da olsa yapıldı, tüpü almadılar geçiş vardı şükür. Bir de rahim de perde vardı onu temizlediler.
Cnm rahimde ki perdeyi nasıl farkettiler

Hsg ilemi yoksa ultrasonda gözuktumu?

Anladım cnm
OzAmn bnde Bi şehir hastanesine gdim
'çam sakura' olabılır.

Sende aklımdaydın yazacaktım sana Bayadır yazmadın
10 gündür silik testlerle sürünüyorum
Kan testine Bi kere gttım
Bat 2 gün gecmiş ti 23 cıktı
Direkt anladım zten

Progestan kullanıyorum 20 gündür ona ragmen tutmadı 😔
Bazen akışına bırakmak gerekiyo yavrum onu anladım. Ben sanırım çok üstüne gittim bu çocuk mevzusunun. Hiç Olmamasından daha üzücü yaşadıklarımız. Psikolojik olarak pek iyi hissetmiyorum o yüzden artık çocuk düşünerek hareket etmicem. Ne zaman olursa o zaman gelir kendi. Hem sağlığımdan oluyorum hem de psikolojik yıpranıyorum. 30 yaşındayım ne yüzüm gülüyo ne eşimle sağlıklı iletişim kurabiliyorum bu mevzu yüzünden. O yüzden bıraktım. Merak ettiklerim de giderilsin şu gen testiyle daha da ne kendimi ne eşimi darlarım çocuk için

Cnm çok guzel yazmışsın
Çok Tesekkur edıyorum. 🌹
3 kaybın oldugunu bılmıyordum
Ama destina diyorki bebek denemeyin demiş doktor
Sen test yaptırma Kı dıyosun kuşum?
Kız doktor bana bebek denemeyin diye test sonucu çıkana kadar dedi. Hani teste bakalım belki sorun vardır tekrar düşük vs yaşanmasın diye.Komple bırak demedi Allah seni😂

Bazen akışına bırakmak gerekiyo yavrum onu anladım. Ben sanırım çok üstüne gittim bu çocuk mevzusunun. Hiç Olmamasından daha üzücü yaşadıklarımız. Psikolojik olarak pek iyi hissetmiyorum o yüzden artık çocuk düşünerek hareket etmicem. Ne zaman olursa o zaman gelir kendi. Hem sağlığımdan oluyorum hem de psikolojik yıpranıyorum. 30 yaşındayım ne yüzüm gülüyo ne eşimle sağlıklı iletişim kurabiliyorum bu mevzu yüzünden. O yüzden bıraktım. Merak ettiklerim de giderilsin şu gen testiyle daha da ne kendimi ne eşimi darlarım çocuk için
Cnm sende sanırım çocuk yok
Yaşın çok geç değil, Rabbim nasip eder inş🙏

Bn 39 yasındayım eşim 45
Bnde çocuk mevzusunun üzerinde durdum 4-5 aydır, kimyasal oldukça daha da üzüldük
Foruma girdiğim içinde tüm gün aklım çocuktaydı. Bnımde psikolojim yıprandı. Hesap kitap yapmaktan, gün saymaktan..
Genetik test yaptırırmıyız bilmem ama
Eşim doğaçlama ilerlemekten yana.
Bir gun olacagına inanıyor,
Bnse hergün dua edıyorum🙏

Sebebini öğrenip sonucunda sağlıklı olacagını bilsem
Hemen harekete koşardım
Canım sen tedbirini al taktir Allah'tan . Hiç bir tedavinin garantisi yok ki kuzum . Ben herşeyi yaptım şimdi de doktor tedavisine başladım . Düşük ve kürtajtan sonra herşeyi yaptım Genetik pataloji mr hsg kendiliğinden olmayınca doktora gittim bu ay . Bir tek Ekim ayında kendiliğinden oldu o da kimyasal oldu o yüzden doktor kontrolünde olsun artık diye başladım tedaviye tekrar . Rabbim hepimize yardım etsin bu süreçte . İnşallah hepimiz hamile kalırız 🙏🏻

Aklından çıkarabilirsen ne mutlu sana canım. Çünlü bu durum benide çok mutsuz ediyor. Evden dışarı çıkmak istemiyorum kimseyle konuşmak istemiyorum aklım hep sabit bir yerde psikolojim bozuldu resmen nasıl toparlarız bilmiyorum üzgünüm

Aklından çıkarabilirsen ne mutlu sana canım. Çünlü bu durum benide çok mutsuz ediyor. Evden dışarı çıkmak istemiyorum kimseyle konuşmak istemiyorum aklım hep sabit bir yerde psikolojim bozuldu resmen nasıl toparlarız bilmiyorum üzgünüm
Ben çıkardım gerçekten. Artık sistemle ilerleme vs yok test yapmak yok. Zaten sonuç çıkana kadar yumurtlama günleri birlikte olmam. Onun dışında da artık ne zaman olursa. Yani beni mutsuz ediyo neden mutsuzluğumun üstüne gideyim ki? Kayıplarım arttıkça psikolojik bunalıma giriyorum. Eşime bulaşıyorum adam da acı çekiyo sonuçta ama gıkını çıkarmıyo hep yanımda. En başta bunu ona yapmamam lazım. En güzel zamanlardayız belki ben tadını çıkaramıyorum. O yüzden gerçekten bu fikirden uzaklaştım.

IMG_20230323_182921.jpg
kizlar salınca oluyormus bu ay hic takmamistim kafaya Rabbim zamanini bilir demistim ramazanin ilk gunu cok mutluyum 🥰 Allah bekleyen herkese nasip etsin insaAllah

Teşekkür ederim canim ben kasım sonu aşılama yapmıştım tutmamisti. Sonra doktor değiştm sağ tüpte hasar görünüyor laparoskopi yapılması gerek dedi. 3 doktor görüşü aldım, üç aya yakın korunduk. Tanı amaçlı da olsa yapıldı, tüpü almadılar geçiş vardı şükür. Bir de rahim de perde vardı onu temizlediler.
Çok sevindim canım artık sağlıklı bir şekilde hamilelik yaşarsın İnşAllah 🥰🤲🏻

X