💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Cnm çok guzel yazmışsın
Çok Tesekkur edıyorum. 🌹
3 kaybın oldugunu bılmıyordum
Ama destina diyorki bebek denemeyin demiş doktor
Sen test yaptırma Kı dıyosun kuşum?
Canım genetikler 3 ayda sonuçlanıyor ben de o süreçte korunmuştum çünkü doktor sebebini öğrenmeden yaparsan aynısı olabilir demişti

ptt avm guvenılır demı kızlar?ordan aldım 95 tl ye 2 tane Papatyamaviss Papatyamaviss
1679578283925.png
1679578317054.png
su sıtede uygun

Nasıp kuzum sağlıklı olsunda 🤲🏻🥰 sende bu gebeliğinde bol bol çift çizgiler görür , anılar biriktirirsin inşallah 🤲🏻
Hamişler bizede dua edin bol bol. Doktorumu degiştirdim yarın yeni bir doktora gidecegim. 3 aydır yumurtlamadan sonra farkediyorum ki luteal fazım çok kısa 8. 9. Günde adet oluyorum. Buda heö hamile kalmama engel hemde kalsam bile düşükle sonuçlanırmış. Düşük de yapmıştım zaten. Benim rahat bir 3 ay progestan kullanmak gerkecek galiba

Hamişler bizede dua edin bol bol. Doktorumu degiştirdim yarın yeni bir doktora gidecegim. 3 aydır yumurtlamadan sonra farkediyorum ki luteal fazım çok kısa 8. 9. Günde adet oluyorum. Buda heö hamile kalmama engel hemde kalsam bile düşükle sonuçlanırmış. Düşük de yapmıştım zaten. Benim rahat bir 3 ay progestan kullanmak gerkecek galiba
İnşAllah sağlıkla nasip olur ☺️

Ya bna bi yardım eli uzatın ovülasyon günü 15 16 Mart galiba çünkü o günler akıntım oldu diğer günler kuruydum bi haftayı geçti ovülasyondan hala akıntım devam ediyor bu akıntıya göre hesaplananlar bi bakabilir mi

progestan yerıne muadıl bı hap ıste kuzum duphaston falan dıyordu kızlar progestan cok agır bı ılac yan etkısı cok senın ıcın hayırlı bı yol olur umarım kuzum sonuc alamayınca degıstırmen bencede ıyı olmus , farklı fıkırler farklı yontemler denenır en azından.Mübarek ayın yüzü suyu hürmetine inşallah en kısa zamanda hamıs kalırsınız amın :dua:

progestan yerıne muadıl bı hap ıste kuzum duphaston falan dıyordu kızlar progestan cok agır bı ılac yan etkısı cok senın ıcın hayırlı bı yol olur umarım kuzum sonuc alamayınca degıstırmen bencede ıyı olmus , farklı fıkırler farklı yontemler denenır en azından.Mübarek ayın yüzü suyu hürmetine inşallah en kısa zamanda hamıs kalırsınız amın :dua:
Sagol kuzum inşallah yani bir senedir aynı doktora gidiyorum bi sonuç yok klomen kullandım adetim çabuk geliyor. Progetanı düşük yapmadan kullanmıştım banada agır geldi ayakta duramamıştım çok baş dönderiyor eger gerek görürse başka isticem kuzum

benımde 10-11 gun.ben bunu kesfedınce dr a soyledım bısey olmaz dedı bebegım ama.yoksa bende o yuzden mı hamiş kalamıyorum.olmadı mayıstan sonra baska bı dra gorunurum bende

Ne operasyonu geçirdin canım çok geçmiş olsun
Teşekkür ederim canim ben kasım sonu aşılama yapmıştım tutmamisti. Sonra doktor değiştm sağ tüpte hasar görünüyor laparoskopi yapılması gerek dedi. 3 doktor görüşü aldım, üç aya yakın korunduk. Tanı amaçlı da olsa yapıldı, tüpü almadılar geçiş vardı şükür. Bir de rahim de perde vardı onu temizlediler.

benımde 10-11 gun.ben bunu kesfedınce dr a soyledım bısey olmaz dedı bebegım ama.yoksa bende o yuzden mı hamiş kalamıyorum.olmadı mayıstan sonra baska bı dra gorunurum bende
Araştır canım engel oluyor. Ben yarın doktoruma söylicem bu durumu ateş takibi yapım luteal fazımın bu şekilde oldugunu. Yeni evlendigim seneler böyle degildi iki tane var çocugum o zamanlarda ama 14 gün degildi 11 12. Günde oluyordum genelde. Bu durumda progeteron eksikliginden kaynaklıymış işte kuzum düşük de yaptım biliyorsun.yarın senide bilgilendiririm doktora sorunca inşallah engel degilidr

Araştır canım engel oluyor. Ben yarın doktoruma söylicem bu durumu ateş takibi yapım luteal fazımın bu şekilde oldugunu. Yeni evlendigim seneler böyle degildi iki tane var çocugum o zamanlarda ama 14 gün degildi 11 12. Günde oluyordum genelde. Bu durumda progeteron eksikliginden kaynaklıymış işte kuzum düşük de yaptım biliyorsun.yarın senide bilgilendiririm doktora sorunca inşallah engel degilidr
İnşallah bebegım.ben ovulasyon yapınca farkettım ıste bunu.11 gun suruyor benımkıde lh pıkınden sonra.ınsallah etkısı yoktur ya.benımkı normal dedı 11 gune.inşallah bıseyımız yoktur kuzucum🙏💕guzel haberlerle gel.

İnşallah bebegım.ben ovulasyon yapınca farkettım ıste bunu.11 gun suruyor benımkıde lh pıkınden sonra.ınsallah etkısı yoktur ya.benımkı normal dedı 11 gune.inşallah bıseyımız yoktur kuzucum🙏💕guzel haberlerle gel.
İnşallah canım bende 3 aydır ateş takibi yapınca farkına vardım zaten. İçim çok sıkılıyor hiç mutlu degilim 😔😔

X