💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Ya evet aslinda onu gebelikte de önemsiyor kadin dogumcular ama balik yaginin kilo aldiracagina dair dusunceyi atamadigimdan kullanamiyorum🤣🤣 ama onemli tabi. Bu arada daha dur bu ayi tamamla bir sonraki ayin planini simdiden yapma canımcm 🤣😄 yagmur duasina cikan cocugun yanina semsiye almasi inanciyla bir ayı tamamlamadan digerine gecmiyoruz🤩🤩
evet evet ınanmak basarmanın yarısıdır.hıc plan yapmayacagım dıger aya.bu ay oldu ınsallah :) ❤😍

evet evet ınanmak basarmanın yarısıdır.hıc plan yapmayacagım dıger aya.bu ay oldu ınsallah :) ❤😍
Dün akşam kayınvalidemde yemekteydik. Dönüşde eşime dedim ki, heveslenmiştim bu ay hamile kalacağıma. Bayramda da herkese söyleriz diye hayal kuruyordum dedim. Nasip kısmet valla. Plan yapıyorsun olmuyo. Plan yapmıyorsun oluyo ya da farklı zamanda oluyo. Hayırlı haberini alalım inşallah :KK200:

Kızlar nasılsınız belirtileriniz var mı hiç ? yarın sabah testler yapılıyor mu ? :KK48: Gul220 Gul220 tweeetyyy tweeetyyy
İyi hatırlattın, 24 ünde test yapacaklardı demi. Yarın baya kişi test paylaşacak belli oldu 😁 Bereketli bir gün olsun yarın inşallah. 🙏

İyi hatırlattın, 24 ünde test yapacaklardı demi. Yarın baya kişi test paylaşacak belli oldu 😁 Bereketli bir gün olsun yarın inşallah. 🙏
sabah erken kalkın heee :) uyamdıgımda hepınızın guzel sonuclarını gormek ıstıyorum 😁😍 Gul220 Gul220 tweeetyyy tweeetyyy

Ben mecburen erken kalkıcam kızlar. Vize başvurusu yapmaya gidicez. Eşimden önce kalkıp yapmayı düşünüyorum. Ama hiç belirtim yok benim yapmasam beklesem mi ptesiye kadar diyorum ama niyet etmiştim Cuma günü için. Kasık ağrım vs hiç yok. Bakalım kısmet. :dua:
sabah erken kalkın heee :) uyamdıgımda hepınızın guzel sonuclarını gormek ıstıyorum 😁😍 Gul220 Gul220 tweeetyyy tweeetyyy

bunu fark ettıgım ıcın 2 tanede trendyoldan aldım askım :) eczaneden alcagım ıkı test yerıne 4 test almıs oldum.inşallaaah o testlerı yapmadan pozıtıfı gorrumde elımde patlar :KK70:
En buyuk derdimiz o olsun 🥰 en son cisli testler bile dolaptan satışa cikmak üzereydi 🤣🤣 kullanilmamis predictorlerin gideri her türlü var. Olmadi eczaneye 108 tlden satarsin tanesini😉

X