💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Kızlar ben karar verdim çocuk istemiyorum vaz geçtim Allah önce olmayanlara sonra çok isteyenlere nasip etsin girip mesajları okurum aşılama falan da yapmıcam artık hastaneye gitmek için eşime diyorum ki çocuha sen bak ben gidip geleyim ben bakmam annem baksın diyor bende senin ailen çocuk istemiyor dedim gitme diyor sen sorumlusun çocuğun olmuyor diyor bana işte gel de böyle bi gerizekalıdan ikinci çocuğu yap Allah korusun olmasın zaten artık belli bizim evlilik işi bitecek yani çünkü Bi kaç gündür üstüme yürüyor eğer ki tek bir sefer daha el kaldırırsa ben çıkar giderim kusura bakmasın ben onun kölesi değilim haksız mıyım sizce? Canı sıkılıcak bana patlayacak biri Bi şey dicek sinirlenicek bende Bi şey sorunca bana vuracak bu sefer müsaade etmem değ raporum da var direk boşar dava açarım yeter ya 5 yıldır evliyim hep burnumdan getirdiler hem o hem ailesi ne kadar alttan aldıysam o kadar suçlu ben oldum bıktım ya hayattan nefret eder hale geldim neyse kızlar sizin de kafanızı bulandırdım🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😢
Canım çok çok çok üzgünüm bu okuduklarımdan dolayı hem de çok sinirlendim eşine . Yani istemiyor belli ki yapma sen de çok şükür 1 çocuğun var demek ki oluyor olmuyor değil. Ama psikoloji çok önemli bu süreçte kendim de de onu gördüm dün negatiften sonra oturdum gün boyu ağladım akşamında lekenme yaşadım hala da yaşıyorum nasıl üzüldüysem artık 5 gün erken adet oluyorum galiba . Senin de şuan eşinin uyguladığı psikolojik baskıdan psikolojik şiddetten dolayı olmuyordur belki de . Eşine Allah akıl fikir versin . Sen kendini üzme çocuğuna kendine bak ama kendini de ezdirme . Bu süreçte sakinleşin kendinizi dinleyin ani kararlar vermeyin . Hep dua edecek canım sana . Allah evliliğine yuvana mutluluk huzur getirsin inşallah . Ara ara girip bakıyorum . Konuşmak istersen yaz etiketle beni 😘🙏🏻

Kıxlar selam 16 sında test yapmıştım beta 17.73 çıkmıştım sabah kan berdim ve yükselmiş çok çok mutluyum 🥹👼🏼
14B454AA-DBD0-400C-9439-8C788C537312.jpeg

Ayyy bakalım eve gidince yapcam 🙈 ümitlenmeden sakince test yapim nolcak sanki canım
Ayy heyecan yaptım. Aynen öyle, test yapmak da normal bir şey bu süreçte. Olumsuzdan korkumuza ister istemez erteliyoruz ya da geriliyoruz. Sakince yap testi ama sonucu jet hızıyla bizimle paylaş :KK70:

Doktorum dedi ki o homon düşmüş olabilir silik gördüğünde ama çatladı demek değilmiş. Pcoslu kişilerde özellikle 1 hafta devam dedi bana 1 dolu 1 boş.
bende pco yok ama benımde gec catlıyor bence.enteresan yani.ayy bı ultrason aletı olsada evde çatladıgında baslasak ılıskıye ne guzel olur :KK70:

Vallahi güzel olurdu ya 😂😂😂 bebeğin kalp atışlarını duymak için bi şey alıyorlar ya keşke biz de yumurtaları görmek için alabilsek 🙈
Benim arkadaşım 14 yıl önce hamileydi ve eşi özel hastanede çalışıyordu. O zaman yeni ultrason cihazı alınmış hastaneye ve eskisinin de bir yerde tutulması gerekiyormuş gidene kadar. Arkadaşımın eşi de hastane yöneticisinin yeğeniydi. Demiş benim evde dursun alet yerim var :KK70: Habire bakıp durmuşlar aletle evde. Anlatırdı. Aslında yaşayanlar da var :KK70:

X