💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

sadece pıa da 4g*4g yazıyor,
ya zen doktorların her bırı bısey dıyorlar ınan anlamak mumkun degıl..
banada yatkınlık var dedıler onemsemedıler, baska bır doktora gıttım kesınlıkle aspırın ve ıgne kullanman şart dedı ..
Allah yardımcımız olsun.
tedbır alması guzel ama
Allah razı olsun canım valla bilmiyordum hangisi olduğunu ben 4 5 doktora gittim hepsi de hamile kalır kalmaz öğrendiğin gibi kan sulandırıcı başlayacaksın dediler . Dünden beri lekenme görüyorum dün 1.20 çıktı sonuç adete 4 gün var bakalım adet olursam gidecem ne diyecek bekliyorum umarım hepsi çatlamıştır yumurtalarımın kist olmasın da 🙏🏻

Allah razı olsun canım valla bilmiyordum hangisi olduğunu ben 4 5 doktora gittim hepsi de hamile kalır kalmaz öğrendiğin gibi kan sulandırıcı başlayacaksın dediler . Dünden beri lekenme görüyorum dün 1.20 çıktı sonuç adete 4 gün var bakalım adet olursam gidecem ne diyecek bekliyorum umarım hepsi çatlamıştır yumurtalarımın kist olmasın da 🙏🏻
tedbırlı olmakta fayda var ,
hadı ınsallaahh saglıklı hayırlı gebelıkler nasıp etsın Allahım :KK200: :KK36:

Cümlemizden canım benim inşallah hepimize rabim huzurlu aile nasip etsin inşallah ♥️💐ben eşimle tanıştığımda bunlar ileride biz yaslanirsak bu oğlumuz bize bakcak bende birşey demdim yalnız yasiyorlardi evleneli 3 yıl oldu eveldnigim günden bu güne kaynanamın her bı hastalığı var insan çok pişmanım öyle kabul ettiğine ama eşimi çok seviyorum ve bana karşı anlayışı onun hatrina bazen katlaniyorum benimle yaşamıyorlar ama üst katalar bide bekar ogulari var zaten kaynım onlar gelene kadar iki yıl boyunca benle yaşadı şimdi 4 aydır onlarda bu seferde hep beli ağrıyor beli kırılmış neymiş birşey anlamıyorum amaçları ben akşama kadar onalara hizmet edim gitmiyorum bende insanım sapa sağlam belini zorla ameliyat ettirip beni buna mecbur etmeye çalışıyor heralde Allah'ım sen afet günahına da girmek istemiyorum ama rabim yük olmayan insanlar çıkarsın karşımıza onu ne benim elime dusursun ne kendi kızının zaten ne getiriyorsa o kızı getiriyor başına bunlar hep onların aklı 😬😬😂😂
Ay sinir oluyorum böyle insanlara ya elimden gelse Bi kaşık suda boğasım geliyor benim kaynanam ve kayın pederim daha yeni 40 yaşlarında falan kızları evlenince kalacaklarmış dedim öyle Bi şey yok Çok istiyorsa damadı nı iç güvesi alsın nede olsa her gün onun evinde

Canım çok çok çok üzgünüm bu okuduklarımdan dolayı hem de çok sinirlendim eşine . Yani istemiyor belli ki yapma sen de çok şükür 1 çocuğun var demek ki oluyor olmuyor değil. Ama psikoloji çok önemli bu süreçte kendim de de onu gördüm dün negatiften sonra oturdum gün boyu ağladım akşamında lekenme yaşadım hala da yaşıyorum nasıl üzüldüysem artık 5 gün erken adet oluyorum galiba . Senin de şuan eşinin uyguladığı psikolojik baskıdan psikolojik şiddetten dolayı olmuyordur belki de . Eşine Allah akıl fikir versin . Sen kendini üzme çocuğuna kendine bak ama kendini de ezdirme . Bu süreçte sakinleşin kendinizi dinleyin ani kararlar vermeyin . Hep dua edecek canım sana . Allah evliliğine yuvana mutluluk huzur getirsin inşallah . Ara ara girip bakıyorum . Konuşmak istersen yaz etiketle beni 😘🙏🏻
Çok teşekkür ederim canım benim iyi ki tanımışım seni rabbim sana da hayırlı sağlıklı Bi evlat nasip etsin 🙏😘😘

Kızlar bi şey soracağım ben iki gün önce hsg çekildim hala da ilişkiye falan girmedim ama benden siyah siyah parça akıntılar geliyor böyle sümük kıvamında ( anlatıyorum ama kusura bakmayın lütfen) bu ne şimdi

Yav 😁😁biz nolacaz böyle hayırlısı kafaya takmamak gerekiyor salalim gitsin ya kafamiz bosalsin 2 çocuk doğurdum ne düşündüm ne hesapladım bunda hepsini yapiom😁 yok anacim Rabb'im ol derse oluyor işte bekleyeceğiz nasip kısmet
Hayırlısı olsun artık ya😅
Tatlım çok özür dilerim amacım üzmek asla değil ama pembe ve kırmızı olmayan ikinci çizgileri dikkate almayın. Bence sabah vakitli uyan ve yap bakalım bat ne zaman
Kuzum ben sabahı beklemeden direk akşam aldım payımı😅😅 zaten artık kıpkırmızı iki çizgi görmedikçe inanmam 😂

Hayırlısı olsun artık ya😅

Kuzum ben sabahı beklemeden direk akşam aldım payımı😅😅 zaten artık kıpkırmızı iki çizgi görmedikçe inanmam 😂
Nezaman yumurtladıgımı bılmıyom ama akıntı 15i 16 sı vardı.sonra azaldı.muhtemelen cuma yada pazar yumurtladıgımı dusunuyorum.sol tarafa arada sancı gırıyor o gunden berı enteresan yanı,soldaydı yumurta onu dr soylemıstı zaten.hayırlarla gelecek o bebeler bu makus tarıhı yenecez bılıyorum ben :) sana bısey soracam bebısm ya adetın 12. gunu ayın 17 sınde dr 15 mm solda domınant yumurta dedı bende dedımkı arkadan gelen yumurtamı bu cunku ben yumurtladım buyuk ıhtımalle dun dedım(agrı ve akıntı olmustu) oda dedıkı yok bu yırtılmıs folıkul dedı,yırtılmıs folıkul olunca gorememesı gerekmıyormu yumurtayı anlamadım ben bu ısten bısey.ben sımdı 17sınde yumurtladımmı yumurtlamadımmı :KK70:sen ne dusunuyorsun bu konuda

X