💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Cnm koyulassa nolur yıne düşecek belli 😔 bat 3 gün geçti
23 değer çok düşük
Nerden tutsam olmuyor 😥
Kimyasal olsaydı Bat' tan sonra silikleşmesi gerekmez miydi? Ben forumda hep öyle okudum. Bence içini ferah tut. KEndini üzme, olmadı tekrar kan ver kuzum.

Eklentiler

• IMG-20230321-WA0005.jpg
    IMG-20230321-WA0005.jpg
    65,9 KB · Görüntüleme: 74
  • IMG-20230321-WA0004.jpg
    IMG-20230321-WA0004.jpg
    88,2 KB · Görüntüleme: 70
evet ıkısınde de gozukuyor kuzum bırı olsa bosver dıcektımde ıkısınde de olunca bılemedım adete kac gun var
4 gün var daha canım ama bende pıhtılaşma sorunu var öğrenir öğrenmez iğneye başlamam gerekiyor kan verip negatifi görmektende ödüm kopuyor en iyisi eczane bulup test alayım yarın testi tekrarlıyayım varsa çıkar zaten

4 gün var daha canım ama bende pıhtılaşma sorunu var öğrenir öğrenmez iğneye başlamam gerekiyor kan verip negatifi görmektende ödüm kopuyor en iyisi eczane bulup test alayım yarın testi tekrarlıyayım varsa çıkar zaten
suan kan vermen uygun degıl bencede , yarın bak kasette al ıkı uc saat tutup aksam da yap sabahta bellı olur :)

suan kan vermen uygun degıl bencede , yarın bak kasette al ıkı uc saat tutup aksam da yap sabahta bellı olur :)
Ayy çatlıcam stresten ama ikisindede gözüküyor olmasa ikisi birden niye gözüksünkü eczaneden hangi testi alayım canım 10 betayı gören hangisidir çünkü muhtemelen şuan varsada 5-10 arası bişeydir

Ayy çatlıcam stresten ama ikisindede gözüküyor olmasa ikisi birden niye gözüksünkü eczaneden hangi testi alayım canım 10 betayı gören hangisidir çünkü muhtemelen şuan varsada 5-10 arası bişeydir
ay bazen en dandık test bıle gosterıyor varsa su 25-30 tllıklerden bıtane erken gebelık al ıkı tane de kaset test ne varsa artık :)

Kızlarrrrrrr acil yardım nolur ben sabah test yaptım işe geç kaldığım için sadece 5 dakika bakabildim çizgi çıkmayınca bıraktım gittim eve geldim testte çizgi var sizce kuramamıdır testlerden biri bir gebenin günlüğünün diğeride innovitanın
Ay İnşAllah doğrudur 🤩 test yapmaya devam et koyulaşır İnşAllah gitgide

Ay İnşAllah doğrudur 🤩 test yapmaya devam et koyulaşır İnşAllah gitgide
İkisindede çizgiyi görebildinmi kuzum kasette zaten direk gözüküyor nerden bakarsan bak hatta fotoda az bile çıkmış bildiğin çizgi var strip olandada gölge görüyorum ama ben

Eklentiler

• IMG_20230321_174413.jpg
    IMG_20230321_174413.jpg
    89,9 KB · Görüntüleme: 60
  • IMG_20230321_170150.jpg
    IMG_20230321_170150.jpg
    93,8 KB · Görüntüleme: 57
  • IMG_20230321_165912.jpg
    IMG_20230321_165912.jpg
    71,3 KB · Görüntüleme: 62
Daha önce kan verip negatifi görmeseydim şuan gidip kan vermiştim. Sabaha kadar meraktan çatlamam inşallah 😂
Sen dedıgım gıbı yap al , aksam da bak belkı cıkar . Bide cok erken yapılan testlerde ben on dk sonrasını baz alıyorum zaten cok az hcg oldugu ıcın anca oturuyor teste bence :) yarınıda bekleyebılırsın tabı

Insallah bir an once netlik kazanir kuzum. Dusunmekten kurtulursun en azindan. Rabbim hayırlı olani versin
Kndıme Söz vermiştim kana erken gitmıcem dıye
Tamam sözümü tuttum ama Bu seferde koyulaşma için teste erken başladım
1 haftadır test yapıyom elde var sıfır
Artık ne silik çizgilere ne de koyulaşma, takibine inanıcam

X