💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Bunlar erken gebelikmi normal mi kızlar. Eve gidince bakıcam bir kaç adet var bende markasını bilmiyorum. Sahte çıkartan vardı bitane onu kullanmak istemiyorum. Comfortmu ne diyorlardı kızlar
Normal gebelik canim hiç erken gebelik yok elimde. Sahte olan artimed beyaz olanı diyorlardı ama acikcasi bilgim yok

Kızlar merhaba,
İki uygulamadan reglimi takip ediyorum.
Birinci uygulamaya yumurtlama günümü girdiğimde 20 Mart bat verdi.
İkinci uygulama 25 Mart diyor.
Erken gebelik testi yapsam yarın sabah çıkma olasılığı var mıdır?
Geçen aylardan tek farkım göğüs hassasiyeti. Bu beni umutlandiriyor. Fikirlerinize ihtiyacım var 🤗
Valla canım 20 martsa kesin çıkması lazım. 1 gün geçmiş. 25 ise 4 gün kalmış yine çıkması yüksek ihtimal. Ben son güne kadar bekliyorum açıkçası. Sen bilirsin :KK70:

Eki Görüntüle 3221340
Kızlar @Marryyj @Afratafrac Tikabasa Tikabasa @Papatya220 @patatesliiborek @savascii @savari @premomture 14. Günüm bugün ve hamile değilim hem progesteron hem beta HCG bakıldı. İğneden bir hafta sonra progesteron 40.48 di yumurtlama olmuş ama tutmamış . Size tavsiyem net pembelik ve kırmızılık görmeyene kadar sevinmeyin. Benim cuma günü erken gebelikte silik çizgi gibi birşey vardı paylaşmıştım ama sonuç negatif . Artık girmemeye çalışacam . Kendinize iyi bakın Allah hepimize nasip etsin hayırlısıyla sağlıklı hayırlı evlat inşallah 🙏🏻
Cnm Allaha emanet 🙏
Bnde bugun Eyüp Sultan camiindeydim
Tüm gun dua ettım
Rabbim kabul etsın🙏
İsteyen herkese hayırlı Bi zamanda hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasıp etsın... 💕
Bnde Yarın kana gtmeyecegım
Gitsem nolurkı, zaten gelmekte olan gelecek yada Allahım mucizeni göster🙏

Kızlar elimde Bi freely vardı
Bnde sabh ilk idrarla yaptım
Ne bilim yaptım işte 😔

Eklentiler

• 16794050407373037159351149121909.jpg
    16794050407373037159351149121909.jpg
    59,9 KB · Görüntüleme: 73
canım kızlar babamın sonucu çıktı beynındekı kıtle hemanjıom muş.dr buyumedıgı surece sorun yok dedı hıcbısey yapamayacagız dedı.Çoksukur kotu huylu bısey cıkmadı ❤ sizi dinleyıp esımlede konustum dun,dun aksam hep yanımdaydı bugunde hep beraber gıttık hastaneye ıkı kere.sizi sevıyorum :) .bu arada dun bı arkadas yazmıstı burası cok streslı gırmıyorum dıye,ben oyle dusunmuyorum acıkcası tam tersı bana hep ıyı geldı çünkü bizim grupta bı gonul bagı var ve herkes dolu ınsan burada,tam tersı herkesın tecrubesınden faydalanıyoruz her konuda (adet olunca küsüp bızde gırmıyoz bazen o ayrı :)
Yaa kötü bir şey olmamasına çok sevindim oh çok şükür 🤲🏻🤩 benim babamında karaciğerinde hemanjiom var her yıl kontrol ettirir sadece. Çok şükür o da bir sıkıntı yaşamadı.baban da yaşamaz İnşAllah 🤲🏻

bende tüm kalbımle ınanıyorum pozıtıflerı gorecegımıze.zaten Allah bılır zamanını.bızımkı bı heycan bı atraksıyon bı sohbet muhabbet burda.yerı gelıyo guluyoruz yerı gelıyo uzuluyoruz.heycanlarımızı paylasmak cok guzel ama ve kalbi duygularla bırbırımıze destek olmak.şahsen aynı sehırde olsak hepınızle arkadas olmak ısterdım ben kac aydır yoldaş olduk resmen :) pozıtıfı goreyım daha melisaa93 melisaa93 ve @savascii hanfendılere sözüm var kendı fotomu koyacam :KK70:
Ay evet sakın unutturdum sanma 🥰 ah o günlerde ne güzel muhabbet dönerdi grupta. Gebeliği unutup birbirimize sarmıştık

herkesi gönderdik annelere sayılı kaldık canım kuzu kuzu nisana gectik bekliyoruz siz gelmeyin barı melisaa93 melisaa93 sen ne yaptın canım takip edemedim fazla
Bende bugün yavaş yavaş regl oluyorum galiba ☺️ 4 gün gecikti bu ay. Ramazan’da da deneyip olmazsa doktora gidicem. Hem artık doktorumun verdiği bekleme süresi de tamamlanmış olacak. Sen ne yaptın nasıl ilerliyorsun ☺️

X