💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Sen dedıgım gıbı yap al , aksam da bak belkı cıkar . Bide cok erken yapılan testlerde ben on dk sonrasını baz alıyorum zaten cok az hcg oldugu ıcın anca oturuyor teste bence :) yarınıda bekleyebılırsın tabı
Ayyy ağzın bal yesin ya bu zaten kuruma çizgisiyse yok artık yani

Eklentiler

• IMG_20230321_175458.jpg
    IMG_20230321_175458.jpg
    91,8 KB · Görüntüleme: 55
Cnm koyulassa nolur yıne düşecek belli 😔 bat 3 gün geçti
23 değer çok düşük
Nerden tutsam olmuyor 😥
Neden öyle düşünüyosun canım senin değerin su an 23 değil artmıs 3 gün geçmiş olabilir böyle olan tek sen değilsin lütfen yapma dur bakalım bi takip et sen baska var mı testin

canım kızlar babamın sonucu çıktı beynındekı kıtle hemanjıom muş.dr buyumedıgı surece sorun yok dedı hıcbısey yapamayacagız dedı.Çoksukur kotu huylu bısey cıkmadı ❤ sizi dinleyıp esımlede konustum dun,dun aksam hep yanımdaydı bugunde hep beraber gıttık hastaneye ıkı kere.sizi sevıyorum :) .bu arada dun bı arkadas yazmıstı burası cok streslı gırmıyorum dıye,ben oyle dusunmuyorum acıkcası tam tersı bana hep ıyı geldı çünkü bizim grupta bı gonul bagı var ve herkes dolu ınsan burada,tam tersı herkesın tecrubesınden faydalanıyoruz her konuda (adet olunca küsüp bızde gırmıyoz bazen o ayrı :)
Gözün aydın canım 🤲🤲 çok şükür 🤲🤲

Kızlarrrrrrr acil yardım nolur ben sabah test yaptım işe geç kaldığım için sadece 5 dakika bakabildim çizgi çıkmayınca bıraktım gittim eve geldim testte çizgi var sizce kuramamıdır testlerden biri bir gebenin günlüğünün diğeride innovitanın
Bebegım sabah hemen bıtane en okkalısından test patlatıyorsun.beklemıs teste asla yorum yapmıcam cunku bılıyosun kıpkırmızıydı kosarak kan verdım ve sıfırdı.o yuzden asla uzulmenı ıstemıyorum o yuzden testı tekrarla elınde varsa lütfen benegm

Kızlar merhaba ben bugün üroloji doktoruma gittim çok enfeksiyon olduğunu söyledi normalde de piyeloseptyl kullanıyordum tekrar kullanmamı istedi. Yarın adet günüm eğer adet olursam gentamisin igneye baslicagini söyledi. En erken şekilde hamileliğimi öğrenmem gerekiyor. Bana seçim yapmamı söyledi istersen adetini bekle 3 gün geçsin tedavi başlayalım ama ilerleme ihtimali var dedi istersen de yarın test yap hamilelik varsa zaten düşük de olsa çıkar tedavi ona göre olurdedi. Çok ikilemde kaldım. Adet günüm yarın ben perşembe sabahı kan testi yapsam hamileligim var ise çıkar mı

Bebegım sabah hemen bıtane en okkalısından test patlatıyorsun.beklemıs teste asla yorum yapmıcam cunku bılıyosun kıpkırmızıydı kosarak kan verdım ve sıfırdı.o yuzden asla uzulmenı ıstemıyorum o yuzden testı tekrarla elınde varsa lütfen benegm
Valla aynı b..k bende yiyorum kan vermeye gidiyorum stresten migrenim tuttu direk varsa vardır yoksa yoktur ben sabaha kadar böyle bekliyemem

X