💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Kızlarrrrrrr acil yardım nolur ben sabah test yaptım işe geç kaldığım için sadece 5 dakika bakabildim çizgi çıkmayınca bıraktım gittim eve geldim testte çizgi var sizce kuramamıdır testlerden biri bir gebenin günlüğünün diğeride innovitanın
İkisi de de var gibi canım, inşallah hayırlısıyla vardır 🤲🤲

Valla aynı b..k bende yiyorum kan vermeye gidiyorum stresten migrenim tuttu direk varsa vardır yoksa yoktur ben sabaha kadar böyle bekliyemem
Allahım aynı ben🤣🤣aynı bende boyle yapmıstım Allahım ınsallah sonumuz benzemez senınkı pozıtıf cıkarda şurda mutlu oluruz yaa🙏🙏💕💕💕

Ayy böyle kuruma çizgisimi oldu kuzum fotoğrafı varmı bunun gibiyse kan vermeyip gerimi döneyim
Hayır seninki gibi olmadı seninki pembe benimki beyaz kuzum

Eklentiler

• IMG_20230320_160724.jpg
    IMG_20230320_160724.jpg
    218 KB · Görüntüleme: 58
Evet kuzum 10 mart cuma akşamı yumurtam çatladı bugün 11. Günüm
Ay inşallah vardır kuzum ya. Bir de rengide baya pembe geldi bana. Şimdi senin böyle olunca ben de umutlandım bakalım. 11-12-13 Mart benim zannediyorum yumurtladığım tarih aralığı. Önümüzdeki bir kaç gün daha dikkat edeceğim ben de. 🙏💕

Ay sanki buda pembe ya sadece idrar fazla gelmiş gibi bilemedim ya gerçi 2 testte benim çizgi çıktı ama çok çok bekledi işte testler
Bende yaptım ikiside böle çıktı idrari 2 damla damlattim ama lavoboya atınca yan olmuş akmış okula gittim geldim böyle olmuş benim 2 sinde netti önceki gebeliklerimde sen kan ver adetine kaç gün var

Bende yaptım ikiside böle çıktı idrari 2 damla damlattim ama lavoboya atınca yan olmuş akmış okula gittim geldim böyle olmuş benim 2 sinde netti önceki gebeliklerimde sen kan ver adetine kaç gün var
4 gün var canım adetime ya kusura bakma benim beynim algılayamıyor şuanda yani bir gebenin günlüğünün testi sanadamı böyle çizgi çıkarttı kuruma çizgisi ve gebelik yoktu yoksa sende böyle çizgi çıktı hamile mi çıktın sonucunda beynim durdu

X