💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Bence çıkabilir ama beklemek en güzeliymiş ben 6 gün önce yaptım testi batın geçmesini beklemek o kadar stresliymiş ki gerçekten evet sabredemiyoruz ama bekleyeniliyorsan keisnlikle günün geçtikten sonra yap en güzeli inşallah vardır dua edeceğim👼🏼🤍
Bende az önce yaptım sizinki gibi silik çıktı (8 aydır ilk defa silik çizgi gördüm), bekleyeceğim ☺️
Benim yumurtlamadan sonra 6 7.günlerde ara ara sol ksıkta batma kramp oluyordu anlık. Soldan yumurtlamıştım zaten ben bu ay. Olabilir aslımda test yaptın mı canım ben erken gebelik testiyle öğrendim çok silikti 6 gün kala gittikçe koyulaştı

Kızlar elimde Bi freely vardı
Bnde sabh ilk idrarla yaptım
Ne bilim yaptım işte 😔
E cok iyi koyulasma var. Dün bosuna mi üzüldük yani e hadi oyle olsun lutfen😊🙏 yine de yarin kan vermeme kararini destekliyorum canim👌dedigin gibi gelecek olan gelecek bekleyip gör strese gerek yok haftaya kadar her sey yolunda giderse verirsin bir kan daha

Kızlarrrrrrr acil yardım nolur ben sabah test yaptım işe geç kaldığım için sadece 5 dakika bakabildim çizgi çıkmayınca bıraktım gittim eve geldim testte çizgi var sizce kuramamıdır testlerden biri bir gebenin günlüğünün diğeride innovitanın

Eklentiler

• IMG_20230321_165840.jpg
    IMG_20230321_165840.jpg
    79,1 KB · Görüntüleme: 87
Kızlarrrrrrr acil yardım nolur ben sabah test yaptım işe geç kaldığım için sadece 5 dakika bakabildim çizgi çıkmayınca bıraktım gittim eve geldim testte çizgi var sizce kuramamıdır testlerden biri bir gebenin günlüğünün diğeride innovitanın
imagination forever imagination forever fnd_50 fnd_50 Papatyamaviss Papatyamaviss ayy çok heyecan yaptım diğer kızlar nolur bi bakın hemen

Ay inşallah vardır. 10 dk sonrasını dikkate almayın diyorlar ama ne zaman çıktı acaba bilemeyince bir şey diyemedim.

Ay inşallah vardır. 10 dk sonrasını dikkate almayın diyorlar ama ne zaman çıktı acaba bilemeyince bir şey diyemedim.
Ya işte bende bilmiyorum ki ama ikisindede çizgi var sanki ya

Eklentiler

• IMG_20230321_165912.jpg
    IMG_20230321_165912.jpg
    71,3 KB · Görüntüleme: 84
Aa ikisinde birden cikmis canim.. tek test olsaydi acaba diyecektim ama bariz gorunuyor🥰🥰 insallah vardir ya. Testi tekrarlasan var mi elinde test

E cok iyi koyulasma var. Dün bosuna mi üzüldük yani e hadi oyle olsun lutfen😊🙏 yine de yarin kan vermeme kararini destekliyorum canim👌dedigin gibi gelecek olan gelecek bekleyip gör strese gerek yok haftaya kadar her sey yolunda giderse verirsin bir kan daha
Cnm koyulassa nolur yıne düşecek belli 😔 bat 3 gün geçti
23 değer çok düşük
Nerden tutsam olmuyor 😥

X