💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Canim çok çok sevindim😌 bazen ben de herşeyi en ince ayrıntısına kadar öğrendim diye suçluyorum kendimi ama olsun ben de burada mutluyum. Yazmadığım zamanlarda bile gelip okuyorum bilgi ediniyorum. Biz ne yapsak da en iyisini Allah bilir. Tekrardan cok gecmis olsun🙏🏻
çok sagol bıtanem.Allah razı olsun ❤.bilmek ama oluruna bırakmak gereklı elbette ki.mesele bazı bılgılerde degerlı yani ,ben mesela hıc yumurtlama nedır fln bılmıyordum acıkcası,çok bılgı sahıbı oldum.tek kötü yanı şu erkenden gebelık testı yapmaya alısmayaydık ıyıydı ama yapcak bısey yok :KK70:

cok sevindim canım hadı hayırlısı eşinle de ne güzel kaynaşmışsınız bazen iki tatlı söz herşeyi çözer bende burdan cok şey öğrendim arada bende adet olunca gidip geliyorum dediğin gibi psikolojımız her zaman güzel olmuyor malesef ama bu günler de gececek ben ınanıyorum bi gün hepimiz o pozitifi görecez saedece sabır🙏
bende tüm kalbımle ınanıyorum pozıtıflerı gorecegımıze.zaten Allah bılır zamanını.bızımkı bı heycan bı atraksıyon bı sohbet muhabbet burda.yerı gelıyo guluyoruz yerı gelıyo uzuluyoruz.heycanlarımızı paylasmak cok guzel ama ve kalbi duygularla bırbırımıze destek olmak.şahsen aynı sehırde olsak hepınızle arkadas olmak ısterdım ben kac aydır yoldaş olduk resmen :) pozıtıfı goreyım daha melisaa93 melisaa93 ve savascii savascii hanfendılere sözüm var kendı fotomu koyacam :KK70:

çok sagol bıtanem.Allah razı olsun ❤.bilmek ama oluruna bırakmak gereklı elbette ki.mesele bazı bılgılerde degerlı yani ,ben mesela hıc yumurtlama nedır fln bılmıyordum acıkcası,çok bılgı sahıbı oldum.tek kötü yanı şu erkenden gebelık testı yapmaya alısmayaydık ıyıydı ama yapcak bısey yok :KK70:
O da grubumuzun kusuru olsun😂

Valla artık çok yoruldum ya .Bazen artık hiç uğraşmasam mı diyorum . Belli ki vermiyor verdiğini de alıyor Rabbim niye zorluyorum diyorum kendi kendime . Uzun bir süre ara versem iyi olacak yeniden uğraşma çabalama gücü bulursam denerim bulamazsam bırakacam . 🙏🏻
Aynısını bende bugun düşündüm zorlamicam olursa olur olmazsa zaten Bi tane var Allah olmayanlara nasip etsin 🤲🤲kendime spor yapıcam yürüyüş yapıcam oğlumla

bende tüm kalbımle ınanıyorum pozıtıflerı gorecegımıze.zaten Allah bılır zamanını.bızımkı bı heycan bı atraksıyon bı sohbet muhabbet burda.yerı gelıyo guluyoruz yerı gelıyo uzuluyoruz.heycanlarımızı paylasmak cok guzel ama ve kalbi duygularla bırbırımıze destek olmak.şahsen aynı sehırde olsak hepınızle arkadas olmak ısterdım ben kac aydır yoldaş olduk resmen :) pozıtıfı goreyım daha melisaa93 melisaa93 ve savascii savascii hanfendılere sözüm var kendı fotomu koyacam :KK70:
herkesi gönderdik annelere sayılı kaldık canım kuzu kuzu nisana gectik bekliyoruz siz gelmeyin barı melisaa93 melisaa93 sen ne yaptın canım takip edemedim fazla

Arada hafif kasık batması dışında biseyim yok canım onu da belirtiden saymıyorum 🤭 şeytan dürtüyor test için, rüyamda çift çizgi gördüm bu sabah çıkmayacağını bile bile yaptım 😂😂
Ay canım ya bende varya nerdeyse asla yapmıcam beklemekten biraz kasıklarım ağrısa hemen geri gönderiyorum o ağrıyı regl olmiyim diye :KK48: senin bat tarihin nedir bu arada ?

canım kızlar babamın sonucu çıktı beynındekı kıtle hemanjıom muş.dr buyumedıgı surece sorun yok dedı hıcbısey yapamayacagız dedı.Çoksukur kotu huylu bısey cıkmadı ❤ sizi dinleyıp esımlede konustum dun,dun aksam hep yanımdaydı bugunde hep beraber gıttık hastaneye ıkı kere.sizi sevıyorum :) .bu arada dun bı arkadas yazmıstı burası cok streslı gırmıyorum dıye,ben oyle dusunmuyorum acıkcası tam tersı bana hep ıyı geldı çünkü bizim grupta bı gonul bagı var ve herkes dolu ınsan burada,tam tersı herkesın tecrubesınden faydalanıyoruz her konuda (adet olunca küsüp bızde gırmıyoz bazen o ayrı :)
Çok şükür 🤲🏻🌺 vallahi ben de buraya gire gire herşeyi öğrendim ama cahillik mutlulukmuş 🙈 herşeyi bilmek de kötü gerçekten

canım kızlar babamın sonucu çıktı beynındekı kıtle hemanjıom muş.dr buyumedıgı surece sorun yok dedı hıcbısey yapamayacagız dedı.Çoksukur kotu huylu bısey cıkmadı ❤ sizi dinleyıp esımlede konustum dun,dun aksam hep yanımdaydı bugunde hep beraber gıttık hastaneye ıkı kere.sizi sevıyorum :) .bu arada dun bı arkadas yazmıstı burası cok streslı gırmıyorum dıye,ben oyle dusunmuyorum acıkcası tam tersı bana hep ıyı geldı çünkü bizim grupta bı gonul bagı var ve herkes dolu ınsan burada,tam tersı herkesın tecrubesınden faydalanıyoruz her konuda (adet olunca küsüp bızde gırmıyoz bazen o ayrı :)
Ya canım cok sevindimmm 🥰 cok gecmiş olsun. Ben de seviyorum burayı kafası dagılıyo insanın konustukça

Kızlar merhaba,
İki uygulamadan reglimi takip ediyorum.
Birinci uygulamaya yumurtlama günümü girdiğimde 20 Mart bat verdi.
İkinci uygulama 25 Mart diyor.
Erken gebelik testi yapsam yarın sabah çıkma olasılığı var mıdır?
Geçen aylardan tek farkım göğüs hassasiyeti. Bu beni umutlandiriyor. Fikirlerinize ihtiyacım var 🤗

Canim cok gecmis olsun. Cok sevindim sonuçların guzel cikmasina🥰

Ayy kuzum benımde 30 mart.daha cok vaar yaaa😊😊😊nası beklıcez o kadar gün🐥🐥🐥benım arada rahmımın tam ortasına bı kasılma agrı oluyor.bazwnde sol kasıgımda sızlama (yumurta soldaydı bu arada) bıraz umıtlenıyorum o yuzden
2 ay falan ara vermiştik ne güzel kafam rahattı o rahatlıktan istiyorum😁 aslında evde test bulundurmamak lazım, ev de eczaneye uzaksa mecbur dayanacaz da işte anca söylüyorum😂 ümidini yitirme öyleyse canim😌 aynı zamanlarda test yapacağız muhtemelen

X