💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Bu 3er gun ara olayi mantikli bence canim yumurtlamayi kacirdim mi stresine de girmemeyi basarirsan eger olmamasi icin bir sebep göremiyorum cok sık iliskide olmuyor genel olarak gözlemim bu yönde bu grupta okuduklarimdan cikardigima göre..

Bence 12. Gunu de bir gör canim.. 12 rakami onemli bu sitede

Böyle zor dönemlerde hep her zorluğun ardından kolaylık vardır ayetini tekrarlarım. İnşirah suresi dinlerim bol bol. İnşAllah seni de ferahlığa kavuştursun canım. Tedavisi var bak çok şükür. Belki bu süreç seni çok daha tehlikeli durumlardan koruyacak. Sabırla bugünlerin geçeceğini bilerek ilerle canım bu süreçte yalnız değilsin unutma

Kizlar reglin ertesi gunu basladigim ovu testlerim.. 3 gundur yapiyorum daha. Ilk testte gorulen pik olamaz degil mi? Giderek silinmeye basladi sanki hic yukselmeyecekmis gibi. Reglin 7.gununde de yumurtlama olmaz heralde diye düşünüyorum

Kizlar reglin ertesi gunu basladigim ovu testlerim.. 3 gundur yapiyorum daha. Ilk testte gorulen pik olamaz degil mi? Giderek silinmeye basladi sanki hic yukselmeyecekmis gibi. Reglin 7.gununde de yumurtlama olmaz heralde diye düşünüyorum

Eklentiler

• 20230320_184842.jpg
    51,8 KB · Görüntüleme: 83
Bence pik degil ve ben de adet sonrası hemen basladım ara ara böyle cizgiler olustu ama yumurtlama günü bayagı bordo renk oldu, laboquick kullanıyorum

Bence pik degil ve ben de adet sonrası hemen basladım ara ara böyle cizgiler olustu ama yumurtlama günü bayagı bordo renk oldu, laboquick kullanıyorum
Ayy iyi bunu duyduguma cok sevindim. Cunku meraktan yapmistim hic hazirligim yoktu 14 gun gibi bekliyorum cunku olursa yumurtlamayi.. bu testler de laboquick

Cnm ben hamile kalabılıyorum bu yaşımda
Bak 5 ayda 2 kere kaldım
Ama devamı yok

Canim sen her ihtimale karşı değerlendirdin mi peki? Adet sonrası yumurtlayan duydum. Ama senin olmayadabilir bunu ilerki günlerde görürüz anca

Freely testi bana kafayı yedirtecek. Sabah predictor ile negatif çıktı ama akşam testi yapim dedim dünden daha yoğun bir gölge görüyorum bu sefer. Valla hamile değilsem artık freely de benim için güvensiz testler arasına girecek. Ateşimi ölçtüm demin 37.2

Kuzum bunda görünüyor gölge de değil bence baya görünüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…