💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Yok canım hamile değilsin 5 ten küçük olunca negatif . 5 -10 arası olabilir tekrarlanma lazım 10. Ve üstü kesin gebelik oluyor senin çok düşük çıkmış . Eskiden benim 4.63 çıkmıştı ertesi gün adet olmuştum . Bekle adet olmazsan yenile testi
Adetim düzensiz ne zaman olacağımı da bilmiyorum 😂

Kizlar femera ile yumurta büyüttük 9 da catlaama iğnesi yaptık test yaptım ilk 15 Mart'ta negatif bugün yaptım 20 Mart negatif 11.gunum oluyor topikte filan hiç denk geldiniz mi bu tarihlerden sonra pozitife dönen beklemeli miyim hayalet cizgi dahil olmadı 6. Gün itibarin de
Bana cvb vericek kimse yokmu 🥺

Ben duymadım denk gelmedim canım
Kizlar femera ile yumurta büyüttük 9 da catlaama iğnesi yaptık test yaptım ilk 15 Mart'ta negatif bugün yaptım 20 Mart negatif 11.gunum oluyor topikte filan hiç denk geldiniz mi bu tarihlerden sonra pozitife dönen beklemeli miyim hayalet cizgi dahil olmadı 6. Gün itibariyle

Kizlar femera ile yumurta büyüttük 9 da catlaama iğnesi yaptık test yaptım ilk 15 Mart'ta negatif bugün yaptım 20 Mart negatif 11.gunum oluyor topikte filan hiç denk geldiniz mi bu tarihlerden sonra pozitife dönen beklemeli miyim hayalet cizgi dahil olmadı 6. Gün itibariyle
Muhtemelen dönmez canım

Hanımlar benim yumurtlama catlama 16 17 18 martdı ama ben sadece 16 17 martı 1 er kez değerlendirebildim sizce yeterli olmusmudur 3 gün değerlendirmedim kafam çok karıştı düşünmeden edemiyorum olmadıysa diye 🥺

Valla artık rüyalarıma girmeye başladı çok stres yaptım ikinci hamileliğimde hiç bilmeden hamile kalmıştım çünkü umursamıyordum dünya yansa umrumda değildi varsa yoksa sağlığımı düşünüyordum başka bir rahatsızlığım vardı diye çocuk en son istediğim şeydi ama hamile kalmıştım hemde bir sürü ilaç kullanırken o da yaşamadı ama en azından artık nedenini biliyorum pıhtılaşma yatkınlığım varmış. Artık kafamı boşaltmam lazım Çarşamba kan testinden sonra spora yazılacam hem zayıflar hem kafa dağıtırım oruçla 🙏🏻 inşallah hamileliğin güzel sonuçlanır canım rabbim gönlüne göre versin 🙏🏻❤️
Ben kaç tane rüya gördüm bi bilsen
Çok şükür Bi evladım var 🙏
Eşim çok relax Bi insandır, zaten buda Olmassa ilaç, iğne, hormon hiçbısekılde istemıyor.
Sıkma canını akışına bırakırız dıyor, zaten bu sekılde çok araştırıp, kafa yorduğum için çok kızıyordu bna..
Ovülasyon zamanı (adet ortası) 3er gün arayla 3-4 kez ilişki düşünüyorum bundan sonra
Gün aşırı ilişki çok yorucu Gercekten, çok gerıldık
Rabbim herkesin gönlüne göre versın 🙏💕

Zaten sağ yumurtalıkla hidrosalpenks var ameliyat olman lazım belki de alırız falan dedi. Ben ümidi kestim
Canım bununla ilgili ben bir şeyler yazdım. Okumanı tavisye ederim. Eski yorumlara gir bak bulamazsan tekrar paylaşırım. Tek doktorla kalma hidroselpenks ciddi bir şey daha önce söyleyen oldumu bunu sana ilk kezmi nerede gördü ?

Eşim çok relax Bi insandır, zaten buda Olmassa ilaç, iğne, hormon hiçbısekılde istemıyor.
Sıkma canını akışına bırakırız dıyor, zaten bu sekılde çok araştırıp, kafa yorduğum için çok kızıyordu bna..
Ovülasyon zamanı (adet ortası) 3er gün arayla 3-4 kez ilişki düşünüyorum bundan sonra
Ben de gün aşırı ilişkiden çok bunaldım gerçekten 🙈 bu ay sadece ovulasyon dönemi değerlendirdim kısmet tutarsa 🤲🏻🌺 inşallah tutar 🤲🏻🌺

Kızlarr benim ovü testi dün pik yaptı, dün degil bi önceki günü degerlendirmistik, dün bos gündü bugün nasip olursa tekrar degerlendiricez ve az önce bi test daha yaptım cok fazla siliklesme yok testte. Esim sehir dısına cıkacak persembe aksamı gelecek, yani bugünü degerlendirdikten sonra persembe aksamına kadar degerlendirme yapamayacagız, test siliklesince yumurta catlamıs olacagı icin degerlendiremeyecegimiz bu salı carsamba günü basımıza bela olmaz degil mi🥹

Ben de gün aşırı ilişkiden çok bunaldım gerçekten 🙈 bu ay sadece ovulasyon dönemi değerlendirdim kısmet tutarsa 🤲🏻🌺 inşallah tutar 🤲🏻🌺
Evet cnm bencede iğne zamanı eşim gerildi, boşalamadı düşün, büyük stres

Bnde 3er gün arayla ilişki düşünüyorum
Gerçi 5 aydır bebiş düşünüyorduk
Çok sukur 2 kez hamiş kaldım
Hamiş kalmada sorun yok ama sonrası 😔

amin💕 aynı gün mü 3/4 kez deniceksiniz acaba?

Evet cnm bencede iğne zamanı eşim gerildi, boşalamadı düşün, büyük stres

Bnde 3er gün arayla ilişki düşünüyorum
Gerçi 5 aydır bebiş düşünüyorduk
Çok sukur 2 kez hamiş kaldım
Hamiş kalmada sorun yok ama sonrası 😔
Sebebi olabilir mi acaba kuzum? Gerçi çocuğun da var pıhtılaşma sonradan olabilir mi ki ?

X