💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Kızlar ben yarın kan vermeye gidermiyim bilmem
Bu akşam days comfort erken gebelik testi yaptım koyulaşma için
Birde aynı idrarla pyro clınıce diye Bi marka ile yaptım
Sanırım koyulaşma var
Kuzummm bunda var ayyy resmen var sağlıkla gelsin ö
Heveslendim 😂 herkes yapınca bir de ben yapim dedim 😂😂 Allah ım bir mucize inşallah 🤲🏻💗🌺
İğne sonrası 13. Günüm biraz önce test yaptım. Tertemiz bir NEGATİF 🙏🏻 Demek ki neymiş net pembe olmadan ve belirti olmadan hamile olunmuyormuş bedenim beni yanıltmadı .
Eki Görüntüle 3220689
Aynen öyle kuzucum çok üzülüyor insan 🙏🏻

Beklemeye çalışıyorum ama bu test olayı tam bir bataklık. Birde benim idrar tahlili ve kültürde enfeksiyon var şuan tedavi için sonucu bekliyoruz ona göre tedavi uygulanacak o yüzden ne kadar erken öğrenirsem benim için o kadar iyi doktor ilişki tarihinden 15 gün geçsin regl olmazsan 25 i gel dedi kesin sonuç aliriz dedi
Anladım canım çok geçmiş olsun Allah hayırlı bir şifa versin. Hakkında hayırlısı olsun

Selam kızlar benim size bir sorum var, normalde bat 22 mart yunurtlama 8 marttı ama ben bu ay 6 sında yumurtladım. Geçen aylarda yumurtlama gününden tam 14 gün sonra adet oluyordum. Yani bu ay da bat 2 gün erkene mi çekildi. Şuan gebe olduğum için bat geçti mi yoksa 2 gün mü var arasında kaldım çok karışık oldu ama🙄

Selam kızlar benim size bir sorum var, normalde bat 22 mart yunurtlama 8 marttı ama ben bu ay 6 sında yumurtladım. Geçen aylarda yumurtlama gününden tam 14 gün sonra adet oluyordum. Yani bu ay da bat 2 gün erkene mi çekildi. Şuan gebe olduğum için bat geçti mi yoksa 2 gün mü var arasında kaldım çok karışık oldu ama🙄
Kuzum senin durum o kadar karışık ki 🙈 anlayamıyorum. Bugün doktora gidecek misin sen

Adet gelmediği sürece umut vardır kuzum :) Hiç test yaptın mı peki?? Saçma değil ki ateşin güzel ilerlemiş yumurtlama da olmuş işte
Kuzum ya benim ateşe bşrde sen baksan saçma sapan ilerleiyor bu ay bugün adet ateşim bekliyorum gelir mi diye

Tamam cnm
Dışarda çay içiyorum, beklıyorum
Sonuca bakıcam hastanenin sayfasından
Sonuç çıkınca doktora gösterıcem
Bikaç soru sorucam doktora

Bn iğneyi adetin 17. Gunu oldum
Başkaları 13.14.günde oluyor
O yuzden geç dollenme gbı bısey

Oğlumdada geç döllenmeydi
Usg de hep 1 hafta geriden geliyordu
Beni etiketleee🤣🤣🤣 cok gaza geliyorum bak kan veresim geldi

Adet gelmediği sürece umut vardır kuzum :) Hiç test yaptın mı peki?? Saçma değil ki ateşin güzel ilerlemiş yumurtlama da olmuş işte
Bugün yumurtlamadan sınra 8. Günüm yaptım negatif çıktı erken biliyorum ama duramadım. Düşmesi saçma geldi canım hamilelikte sürekli yükselme oluyor. Benim luteal evrem en fazla 12 gün sürüyor 12. Gün adet oluyorum varsa çıkar diye düşündüm kuzum

Dimi o kadar karıştı ki kafam. Çarşamba gününe randevu aldım koyulaşma takibi yapıyprum iyi gibi görünüyor ama adetim geçti mi geçmedi mi anlayamıyorum şuan 😂
Benimki kadar karısık olamaz 😂 adetim 9 marttı 4martta yumurtladım sen hesap et hamileyim kafam su an inanılmaz karısık bilerek bekliyorum beta artsın diye😂

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    118,7 KB · Görüntüleme: 57
Benimki kadar karısık olamaz 😂 adetim 9 marttı 4martta yumurtladım sen hesap et hamileyim kafam su an inanılmaz karısık bilerek bekliyorum beta artsın diye😂
Çatlıycam artık valla bende koyulaşma takip ediyorum normal bat günümde randevu aldım doktora gideceğim ama kese va görünmez şuanda kan vereceğim sonuca bakacak bu kadar mı yani sonra keseyi görmeyi mi bekleyeceğiz ay bi şu ilk ayları sağlıkla atlatsak cidden çok stresliymiş🥹

Çatlıycam artık valla bende koyulaşma takip ediyorum normal bat günümde randevu aldım doktora gideceğim ama kese va görünmez şuanda kan vereceğim sonuca bakacak bu kadar mı yani sonra keseyi görmeyi mi bekleyeceğiz ay bi şu ilk ayları sağlıkla atlatsak cidden çok stresliymiş🥹
Aynem öyle olcak inan ondan bekliyorum beta artısı olsunki en azından bi netlik olsun diğer türlü sürekli doktora gidicem stres olcam diye duruyorum bat tutsaydı giderdim ama durmazdım

X