💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Hahaahahahah kız cok güldüm😁😄😄😄😄 of anne olmaya calısmak cılgınlık herseyi yapıyoruz ya
Bende farklı bir konuda bir kadının yorumuna kahkaha attım niyeyse çok güldüm 🤣🤣 özet geçeyim, küçük bir çocuğu varmış korunmasız ilişkisi olmuş belirtileri vs varmış istemiyormuş test yapmış ama negatifmiş 6 gün gecikmesi varmış
Sonra herkes sormuş durumunuz nedir falan
Kadında kan vermeye giderken regli oldum 🤣 yazmış hala gülüyorum 🤣yaşadım diye heralde 🤣🤣🤣

Bende farklı bir konuda bir kadının yorumuna kahkaha attım niyeyse çok güldüm 🤣🤣 özet geçeyim, küçük bir çocuğu varmış korunmasız ilişkisi olmuş belirtileri vs varmış istemiyormuş test yapmış ama negatifmiş 6 gün gecikmesi varmış
Kadında kan vermeye giderken regli oldum 🤣 yazmış hala gülüyorum 🤣yaşadım diye heralde 🤣🤣🤣
Hahahaah🤣🤣😂😂😂cok iyiymiş

Kuzum ateşi sabah uyanır uyanmaz ve yataktan çıkmadan ölçmek gerekiyormuş 😘🙏🏽
Evet kuzum biliyorum zaten sabah ilk iş ölçtüm o 36.5 çıktı.

Ben Ocak Şubat ayların hep ateş ölçmüştüm sabah uyanır uyanmaz hiç kımıldamadan ölçerdim hep bir de yine bilimsel bir merak adına gün içerisinde tekrar ölçerdim :KK70: Hep 3 derece üstü çıkıyordu gün içerisinde.Ona göre ölçüp tahminde bulunuyorum şu anda artıyor mu düşüyor mu diye.

Ben de bunlar arasında yükselik var diye incelemekten kör oldum delirdim iyice

Eklentiler

• 9C703322-68BA-4927-903F-F748F73E6F30.jpeg
    9C703322-68BA-4927-903F-F748F73E6F30.jpeg
    133,6 KB · Görüntüleme: 64
Benimde kan verdiğim gün adet olduğuma benzemiş sonuç çıkmadan adet oldum bu ay 😅😅

Bebeğim sen normal kaset testle yapman lazım takibi
Canım onunla yapıyordum aslında artımed t1-t2 ama bulamıyorum artık onu. Şimdi sınıftan başka markaya geçmek istemedim. Evde prodoctor vardı onunla devam ettim. Bu kan vereceğim bakalım 🙏🏽 sen ne zaman vereceksin? Bat kaç gün gecikti?

Ovulasyon testi yapiyor muydun canim? Nasil anladin? Bir de duzensizlik var miydi?
28-35 arası değişiyordu adetim kuzum ovulasyon testi yaptım ona göre değerlendirme yaptım hatta pik günü değerlendiremedim catlama günü değerlendirdim 10.gün de test yaptım şansıma gördüm erken gebelikte bir de enfeksiyondan korktugum için ilişkiden sonra beklemedim hic yani tutcagında tutuyor bence spermler cok hızlı hareket ediyor zaten bence beklemesende giden gidiyo 🤣

Canım onunla yapıyordum aslında artımed t1-t2 ama bulamıyorum artık onu. Şimdi sınıftan başka markaya geçmek istemedim. Evde prodoctor vardı onunla devam ettim. Bu kan vereceğim bakalım 🙏🏽 sen ne zaman vereceksin? Bat kaç gün gecikti?
Kendi hesapladıgım bata göre2 3 gün gecti🤣senin kac gün canım

Bak 5 kilo vermişim bugun eczaneye gittim ona ilaç aldım o sırada tartıldım 80 kilo olmuşum bu ara da saat 1 de hsg çekilcem

Kesinlikle öyle o sürünsün bak bakalım ben veriyor muyum sabah kalktı diyo boğazlarım ağrıyor dedim ne yapim kalk kendine ilaç iç dedim umurumda değil dedim kalktım oğlumun yanına gittim
Aynen öyle canım sen kendine değer ver.
Biz kendimize değer vermesek onlar vermez.

Çanlar giremiyorum nasılsınız yeni hamişlerimiz var mı mesajları okuamıyorum yoğun olduğum için

X