💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Canim tebrik ederim.
Sağlıcakla kucağına al inşallah.
Çok sevindim canım benim sağlıkla gelsin fıstık inşallah🥰🥰🤲🏻
Teşekkür ederim canım kızlar :KK68:Darısı başınıza :)

MasAllah hayirli olsun acaba hangi yumurtlama gününden önce mi birlikte oldunuz ya da nasıl degerlendirdiniz acaba
Bende durumlar çok karışık canım ya hatta imkansız gibi bişeydi çok seyrek korunmasız ilişkimiz oldu. Ama benim tahminim pozisyon gereği etkili oldu. Doggy pozisyonunda oldugunu düşünüyorum. Sanırım yum. dan bir gün öncesi ilişki de. Çünkü usg hep önden gidiyor gün olarak büyük çıkıyor bebiş :nazar::KK68:

İnşallah öyledir canım pozitif birinde de olmuştu yerleşme düşüşü ama be kadar düştü bilmiyorum ateş tablosunu atsın pozitifbiri pozitifbiri bakalımm
Vallahi canım elimde en son bu kalmış işinize yarar mı bilmem ama :) x ler ilişki günleri.

Eklentiler

• Screenshot_2023-03-20-10-14-40-608_com.tamtris.fertilityfriend.jpg
    Screenshot_2023-03-20-10-14-40-608_com.tamtris.fertilityfriend.jpg
    104,8 KB · Görüntüleme: 46
Teşekkür ederim canım kızlar :KK68:Darısı başınıza :)

Bende durumlar çok karışık canım ya hatta imkansız gibi bişeydi çok seyrek korunmasız ilişkimiz oldu. Ama benim tahminim pozisyon gereği etkili oldu. Doggy pozisyonunda oldugunu düşünüyorum. Sanırım yum. dan bir gün öncesi ilişki de. Çünkü usg hep önden gidiyor gün olarak büyük çıkıyor bebiş :nazar::KK68:

Vallahi canım elimde en son bu kalmış işinize yarar mı bilmem ama :) x ler ilişki günleri.
Kuzum ya benim ateşe bşrde sen baksan saçma sapan ilerleiyor bu ay bugün adet ateşim bekliyorum gelir mi diye

Eklentiler

• DFD42D3A-6580-4AB5-9DB0-D5A3F0B3748C.jpeg
    DFD42D3A-6580-4AB5-9DB0-D5A3F0B3748C.jpeg
    136 KB · Görüntüleme: 54
Günaydın kızlar, sabah dayanamadım predcitor ile de baktım ancak her iki testte de hiç bir şey gözükmedi. Demekki dün akşamki testle ilgili bir durummuş. Sabah uyandığım gibi ateşimi de ölçtüm 36.5 çıktı. Biraz önce yine merak edip ölçtüm, normalde gün içerisinde sabah uyandığımdan 3 derece yukarı çıkar sürekli ölçüp denedim çünkü. Ancak 36.3 çıktı. Yani 36'ya düşmüş ateşim. Benim regl geliyor belli ki.
Sağlıklık olsun 😊
Hayırlısı olsun canım, hayırlı vakitlerde sağlıkla gelsin kuzun🤲🤲

Haber ver kuzum merakla bekliyorum 💗💗
Tamam cnm
Dışarda çay içiyorum, beklıyorum
Sonuca bakıcam hastanenin sayfasından
Sonuç çıkınca doktora gösterıcem
Bikaç soru sorucam doktora

Bn iğneyi adetin 17. Gunu oldum
Başkaları 13.14.günde oluyor
O yuzden geç dollenme gbı bısey

Oğlumdada geç döllenmeydi
Usg de hep 1 hafta geriden geliyordu

A Afratafrac canım senin bata kaç günün var? Üzülme sakın sağlıkla hayırlısıyla olsun 🙏🏽 Ateş düşmesi kesin sonuç veriyor mu? Daha regl olmadın, belli olmaz vardır inşallah 🙏🏽🙏🏽🙏🏽
Kuzum normalde 23 Mart'tı ancak 10 MArt yumurtlama akıntım geldi benim. 11- 12 ya da 13 Mart yumurtlamam olmuş olabilir diye düşünüyorum ve Bat'ım da kaymış olabilir 3 gün falan.

A Afratafrac canım senin bata kaç günün var? Üzülme sakın sağlıkla hayırlısıyla olsun 🙏🏽 Ateş düşmesi kesin sonuç veriyor mu? Daha regl olmadın, belli olmaz vardır inşallah 🙏🏽🙏🏽🙏🏽
Ateş konusunda da 2 ay takip etmiştim ve aynı düzende ilerledi hep ateşim. Reglimden 3 gün önce düşmeye başlıyor. Ancak kalkıp yarın sabah yükselirse durumlar değişebilir. Yarın sabah yine ölçeceğim ateşi.

Kuzum normalde 23 Mart'tı ancak 10 MArt yumurtlama akıntım geldi benim. 11- 12 ya da 13 Mart yumurtlamam olmuş olabilir diye düşünüyorum ve Bat'ım da kaymış olabilir 3 gün falan.
Kuzum daha çok erken olabilir senin için. Akıntıdan birkaç gün sonra döllenmiş olabilir. Hasi inşallah 🙏🏽🙏🏽🙏🏽 o zaman da daha birkaç güne yeni çıkar zaten

Yani bekle biraz adetini 2 gün geçin de yapabilirsin olmazsan
Beklemeye çalışıyorum ama bu test olayı tam bir bataklık. Birde benim idrar tahlili ve kültürde enfeksiyon var şuan tedavi için sonucu bekliyoruz ona göre tedavi uygulanacak o yüzden ne kadar erken öğrenirsem benim için o kadar iyi doktor ilişki tarihinden 15 gün geçsin regl olmazsan 25 i gel dedi kesin sonuç aliriz dedi

Tamam cnm
Dışarda çay içiyorum, beklıyorum
Sonuca bakıcam hastanenin sayfasından
Sonuç çıkınca doktora gösterıcem
Bikaç soru sorucam doktora

Bn iğneyi adetin 17. Gunu oldum
Başkaları 13.14.günde oluyor
O yuzden geç dollenme gbı bısey

Oğlumdada geç döllenmeydi
Usg de hep 1 hafta geriden geliyordu
Olsun kuzum belki günceller USG yi öyle de yapıyorlarmış ya

X