💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Sonunda beni anlayan biri çıktı ben çok çektim bu zamana kadar her şeye göz yumdum aklına gelebilecek her şeye şiddet te dahil buna ama bu son şansı acaba çocuk yapmasam mı diye düşünüyorum şuan
Canım evlilik malesef öyle kolay değil hele bir de arada çocuk varsa . Kadınlar hep çekiyor malesef sanırım doğanın kanunu bu kime baksam hep aynı kimsenin kimseden daha iyi bir yanı yok sanırım bu çağa denk gelerek baştan kaybetmişiz rabbim hayırlı kapılar açsın mutluluk huzur versin inşallah 🙏🏻

Ben değil artık o kaybeder ben susmicam bu zamana kadar ona bebek gibi baktım kendimi saldım şimdi kendime ve çocuğuma bakıcam herkes kendine Müslüman nede olsa
Aslında en büyük hatayı orda yapıyoruz zaten . Onlara bakıp kendimizi ikinci plana atarak fazla değer vererek yapıyoruz .

Devlette yada araştırma Hastanesi'nde vardı sanki ücretsiz diyetisyen ona git ya da öğünleri kısarak başla eski diyet programımı bulursam Atarım sana canım . Yani bana ilk baştan beri mevzu kilo değil gibi geldi erkekler genelde başka şeye kızıp saçma sapan bir mevzudan tartışma çıkartıyorlar çünkü . Keşke çalışıp bakıcı tutsaydın ya da kreşe verebilseydin . kaç yaşında oğlun ? Yani bu erkekleri anlamıyorum ya çalışmıyorsun niye çalışmıyorsun oluyor çalışıyorsun bu kez para mevzusunu sorun ediyorlar . Takma canım şimdi öfkelisin biraz sakinleşince düzelir inşallah
İnşallah ben çalıştığım zaman patronum oğlumu kreşe yazdı parasını da onlar verdi ama oğlum kreş te durmadı bu yüzden mecbur sırf bunlara laf vermemek için işten çıktım

Sonunda beni anlayan biri çıktı ben çok çektim bu zamana kadar her şeye göz yumdum aklına gelebilecek her şeye şiddet te dahil buna ama bu son şansı acaba çocuk yapmasam mı diye düşünüyorum şuan
Sen iyi bile sabrediyorsun bu sözlere. Bir de şiddet diyorsun arkadasım üzüldüm cok.Çocuk fikrini biraz daha düşün sen

Kesinlikle. Bizim hormon sıkıntımız var, çocuk doğrunca kilo vermesi zor olabiliyor. Ayrıca kadın metabolizması erkeğe göre 2 kat daha yavaş çalışıyor. Aynı anda bir erkek ile aynı diyet ve sporu yapmaya başlayın o daha hızlı forma girip kilo verir.

Peki onun bahanesi ne?
Bilemiyorum onun bahanesi ne ne hali varsa görsün

İnşallah güzel haberini alırız canım, eğer negatif görürsen sakın üzülme. Allahım en hayırlısını en hayırlı zamanda veriyor öyle düşün. ❤️
Amin inşallah ama bir türlü uyuyamıyorum. Sabah 6 gibi yapmayı düşünüyorum bakalım çok heyecanlıyım ilk kez hamilelik düşündük eşimle daha öncede benim enfeksiyon geçmişim olduğu için korunmadan ilişkiye giremiyorduk

Sen iyi bile sabrediyorsun bu sözlere. Bir de şiddet diyorsun arkadasım üzüldüm cok.Çocuk fikrini biraz daha düşün sen
Bence de en son darp raporu aldım çocuk için durdum şimdi tek Bi hatasında ben giderim kaybedecek Bi şeyim yok
Canım kimse düzelmiyor can çıkar huy çıkmaz boşuna dememişler ama işte insan bir umut düzeldiğini düşünerek kendini kandırıyor . O yüzden önce kendini ve çocuğunu düşün takma onu hiç ne derse desin cvbını ver çık tartışma bile
Aynen öyle biz kendimizi kandırıyoruz
Keşke devam etseydin illaki alışırdı oğlun da . Ne diyeyim Allah hayırlı bir kapı açsın sana
Allah razı olsun rabbim herkese hayırlı kapılar açsın olmadı patronum da çıkmamı istemedi her türlü imkanı sağladı ama nasip kısmet

Kızlar sürekli yazıyorum ama çok ilginç bişey yaşadım bu ay evet çatlatma ve klomen kullandım klomen zaten benim rutinim oldu çıktı.. evet kist yapıyor ve adetle atılıyor 3 senedir artık yedi bitirdi beni bu klomen ..yumurta güzel kocaman büyüyor 23mm kadar oluyor daha ne olsun yani 😂sadece döllenmiyor ama 24 şubatta 2. Ci iğnemi oldum beklenen günden 1 gün sonra adet gördüm 1ci adet günü önce lekelenme çamurumsu sonra kan gördüm okey dedim olmadı sonra. Ertesi günü benden kocaman simsiyah bişey geldi kist evet kızlar kistim patladı sık sık oluyor 2 ayda bir felan abur cubur yemekten ve + klomenden kaynaklanan. Bir durum iğne yapmadan önce muayenede doktor demişti 2 büyük yumurtan 1 kistin var yeni oluşmuş dedi ben 2 gün sadece kahve rengi siyah adet gördüm miktari az ve kısa sürdü ben devami gelir iyice sökülürüm sandım gelmedi sizce neden? Normalde böyle olunca rahat 7 gün adet görürüm kistten sonra hep öyle oluyor ama bu sefer devami gelmedi kırmızıları hala doğru düzgün görmedim sadece 1 gün kan gördüm 🥹 kafam karışık kendimi ifade edemediysem kusura bakmayın kızlar😥

Canım evlilik malesef öyle kolay değil hele bir de arada çocuk varsa . Kadınlar hep çekiyor malesef sanırım doğanın kanunu bu kime baksam hep aynı kimsenin kimseden daha iyi bir yanı yok sanırım bu çağa denk gelerek baştan kaybetmişiz rabbim hayırlı kapılar açsın mutluluk huzur versin inşallah 🙏🏻
Amin canm benim zaten olan çocuğa oluyor

Aslında en büyük hatayı orda yapıyoruz zaten . Onlara bakıp kendimizi ikinci plana atarak fazla değer vererek yapıyoruz .
Kesinlikle öyle ama bundan sonra öncelik oğlum ve ben bugünün tarihini yazıyorum buraya 20 mart pazartesi öyle Bi zayıflicam ki kendime bakım yapıcam saçlarımı boyayacam zaten kapalıyım kimse görmez tarzımı değiştircem bak oda bu söylediği laftan dolayı özür dileyecek ( saçlarım bu yaşta bembeyaz oldu)

bebekheyecani bebekheyecani canım bana çarpı atabilirsin kırmızılar geldi🙏🏼 2 aydır kimyasal geçiriyordum en azından kimyasal falan olmadan adetim geldi böylesi beni daha az üzüyor test olarakta oncomed kullandım oğlumda 4-5 gün kala bile çizgi göstermişti bu ay hiiic göstermedi ilk gün gölge görür gibi oldum ama yanlış gördüğümü anlamıştım zaten rahatlıkla tercih edebilirsiniz çıkmayınca çıkmıyor yani geç döllenme olmadıgı sürece negatifse negatiftir kızlar hepinize bol şans dilerim allah hepinizin kucağını doldursun inşallah hamiş olanlarda birkez daha tebrik ediyorum sağlıkla alın kucağınıza.🫶🏼

Merhabalar inşallah hepimize nasip olur,
Benim ovulasyon testimi yorumlayabilir misiniz yumurtlama ve çatlama var mı varsa hangisi pek çok yere yazdım net cevap alamadim,yazısız testler adet döneminde deneme amaçlı yaptım.Adet 5 gün sürdü testlere 6. Gün basladim

Eklentiler

• IMG_20230319_180609.jpg
    IMG_20230319_180609.jpg
    118,2 KB · Görüntüleme: 88
Kızlar günaydın hepinize ben 11 martta catlatma ignesi oldum bu benin 3.denemem maalesef hepsinden olumsuz sonuc aldim 6.gunden beri test yapiyorum dun igne gunu haric 8.günümdu negatifti testim bugun 9.günüm test yaptim fakat inanamiyorum 9.gunde pozitife donmesi sizcede ilginc degilmi varmidir sizce cok yiprandim bu surecte cunku kendimi kandirmak istemiyorum kızlae pembe kutu olan 8.Gun testimdi

Eklentiler

• IMG20230320061451.jpg
    IMG20230320061451.jpg
    110 KB · Görüntüleme: 80
  • IMG20230319060620.jpg
    IMG20230319060620.jpg
    106 KB · Görüntüleme: 80
  • IMG20230319201915.jpg
    IMG20230319201915.jpg
    65,7 KB · Görüntüleme: 75
Be de 10 gün önce kürtaj oldum 2 gün sonra iğne yaptılar hastaneden çıktım değerlerim düşmeye başladı ama geceden beri çok ağrım var öksürsem canım yanıyor lavaboya gitsem agridan olucem bunlar ne zaman geçecek ilaç da vermediler normalmi bu ağrı acaba
Evet normal canım malesef :KK43: kanama baslar buyuyk ıhtımalle yakında.cok gecmıs olsun

Merhabalar inşallah hepimize nasip olur,
Benim ovulasyon testimi yorumlayabilir misiniz yumurtlama ve çatlama var mı varsa hangisi pek çok yere yazdım net cevap alamadim,yazısız testler adet döneminde deneme amaçlı yaptım.Adet 5 gün sürdü testlere 6. Gün basladim
14 17 de koyu ama 18 bana pik gibi geldi canim ya da pike en yakin sey o. Dongun duzenli midir?

X