💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Canım var sanki ama bilemedim🙃 ben artık ikinci çizginin yerini ezberledim gözüm ikinci çizginin yerini otomatik olarak dolduruyor artık 😁 inşallah vardır canım hayırlısı
YA aynı şeyi düşündüm. gözüm alıştığı için mi görüyorum acaba diye. Hayırlısı kuzum, varsa belli olur 1-2 güne.

Ya buraya cok takilinca da oyle bir etki oluyor. Bknz tweeetyyy tweeetyyy 🤣🤣🤣 aralıkta hamile kaldigimda bat gunu test yapip batı 5 gun gecince ilk kani vermistim. Nasil dayanmisim hayret🤣
5 gün müüüü 5 gün müüüü o günde 1 saat bekleyemem ben bu sefer galiba 😂😂😂 ben de kimyasal olduğumda eşim okuldaydı ona kalsa izin alacaktı hemen gidelim diye okul çıkışını bekledim ama bak 😂😂😂😂

Kızlar göğüs ucu sıkınca acıması ve dolgunluk hissiyle gebelik öğreniniz var mı aranızda

Sen de az sabirli degilmissin canim yine de 🤣🤣 okul çıkışına kadar demek😄😄
Tabi canım 😂😂 yani nasıl olur da o kadar beklerim. Bir de hemen akşamına herkese haber vermiştim 😂😂😂😂😂😂😂 ay nasıl bir cahilim🙈🙈 tabi hiç bilmiyorum o zamanlar kimyasalmış sağlıksızmış bilmem ne hepsini acı bir tokatla öğrendim 🙈 eşimle karar verdik o bize ders oldu 10 hafta kimseye söylemeyeceğiz bir daha nasip olursa 🤲🏻🌺

X