💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Yolk kesesi ne oluyoe ben hiç bilmiyorum
Canım yolk kesesi boş gebelik olmadığını gösteren bir kese embriyo oluşacağını gösterir ve bebeğe kan taşınmasını sağlayan bir kese sonra yok oluyor belli bir haftada . Aynı zamanda yolk kesesi bebeğin sağlıklı olup olmadığı hakkında da bilgi veriyor

Bende Anadolu sigirotası yaptırdım bende ilk çok merak etmiştim :) eğer yaptırırsanız yani nisam ayında hamile kalmamalısınız diğer mayıs ayından sonra hamile kalabilirsiniz daha detaylı bilgi alırsınız zatem arayınca

Amin inşallah Allahtan dış gebelik ihtimalini vermiyorum dedi yoksa o daha kötü olurdu çok mu zor oluyo bu düşük ilaç falan mı verir
Çok geçmiş olsun beta değerinizden anladigim kadariyla çok kucuk doktor hap verirse daha kolay dusurursunuz ara ara agri sanciyla bir 10 dakika kadar dusebilir yani korkulcak bir durum degil

Çok geçmiş olsun beta değerinizden anladigim kadariyla çok kucuk doktor hap verirse daha kolay dusurursunuz ara ara agri sanciyla bir 10 dakika kadar dusebilir yani korkulcak bir durum degil
İnşallah betam 2860 larda çıktı bugün rabbimie şükür dış gebelik değil dedi

Çok çok teşekkür ederim. Üzülüyorum artık tam bebek kararı verdik ki çok uzun bir süre sonra kendimizi hazır hissedip karara vardık bu sefer sma testinin bekleme süresi çok uzunmuş hala bekliyoruz, şimdi de sigorta için yine beklemem gerekecek sanırım. Keşke bunları düşünüp önceden harekete geçseymişiz ben aslında tamamlayıcı sağlık sigortama kolayca ekletirim sanıyordum

Aynı durumları bende yaşadım beklemek çok yoruyor psikolojik olarak bende dedim keşke en başında araştırsaydım felan die inşallah hemen geçer günler

Selam kizlar birkac gundur gelmedim konuya. İyi haber alanlara hayirli olsun, kirmiziyi gorenlere moral bozmak yok diyorum. Regle son bir hafta kaldi gram belirtim yok kesin yumurtayi tutturamadik bu ay kirmiziyi gorurum ben de.

Aynen bende savascii 2. Fotoda görüyorum. Hayırlısı olsun canım
Kuzum o t1 de gözüken çizgi kuruma çizgisi net eminim ama t2 de bazen bi gölge gözüme çarpıyor oda bu test daha öncede bana gölge çıkartıp adet olmuştum o yüzden inanmıyorum salı günü 2 test birden yapıcam o zaman anlarız

İnşallah bir gün ben de görürüm

Canım elazığda hangi doktora gitmiştin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…