💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Şuan kanamam yok canım hatta hiç bir ağrı sızım yok ne zaman düşer ne olur bilmiyorum Allahım daha neler yapacağım bilmiyorum
Canım vücut ne zaman atacağını biliyor yapabileceğin birşey yok malesef . Değer düşmeye başlayınca düşer diye düşünüyorum rabbim yardımcın olsun . Bir hafta bekle birşey olmazsa doktora gidersin seni zehirlemesin diye tedbir olarak ne bileyim belki bir mucize olur Allah'tan umut kesilmez 🙏🏻

Canım vücut ne zaman atacağını biliyor yapabileceğin birşey yok malesef . Değer düşmeye başlayınca düşer diye düşünüyorum rabbim yardımcın olsun . Bir hafta bekle birşey olmazsa doktora gidersin seni zehirlemesin diye tedbir olarak ne bileyim belki bir mucize olur Allah'tan umut kesilmez 🙏🏻
Kesenin görülmemesinden belliydi bi sıkıntı olduğu Allah razı olsun teşekkür ederim 🥹

Kızlar Sabahtan beri sol kasık sol ayak ağrım var iki gündür de yoğun baş ağrısı var sanki adet olacakmışım gibi ağrılarım var . Daha salıya var salı günü iğnenin 14. Günü olacak bu ağrılar ne şimdi 🥺

Eklentiler

• Screenshot_20230319_141129_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_20230319_141129_com.whatsapp.jpg
    34,8 KB · Görüntüleme: 65
Her gün ilişki önermiyor zaten doktorlar 1 dolu 1 boş ilerleyin sperm biriksin diyorlar. Yoksa kanallardan ilerleyecek yeterli sperm olmayabiliyor. Bir de yumurtlamayı nasıl perşembe gördünüz? bunu nasıl anladınız? Ovulasyon testi yaptıysanız ve perşembe pik olduysa o yumurtlama olmuyor çünkü yumurtlayacaksın önümüzdeki 2-3 gün anlamına gelebiliyor. Belki daha yumurtlamamışsındır. Doktorum da ovulasyon testinde pik görünce bana 1 hafta 1 dolu 1 boş ilişkiye devam dedi.
Aaa ben yumurtlamayı pik görür görmez 3 gün üst üste ilişki yeterli sanıyordum o zaman ben değerlendirmeye devam edeyim en iyisi ben Ovülasyon testiyle gördüm yumurtlamayı

Hangisini yaptın canım.anadoöu sigorta mi.bende 1 ay bekleme şartı var.şmgle dediler hemen gidin gebelik testi yaptırın elinizde olsun delil diye.daha beta sıfır ken 😁
Merhaba biz de sigorta düşünüyoruz aslında beni. Sompo japon var tamamlayıcı ona doğu. Eklettirilebiliyor mu diye sorduk, yok dediler ama bana saçma geldi. Sonuçta çoğu sigorta eklettirebiliyor. Biz de yarın anadolu ile görüşeceğiz. 1 ay hamile kalmamayı nasıl hesaplıyorlar yani ilk yaptırdığınızda ve 4 hafta sonra kan testi mi istiyorlar? Teşekkürler😊

Merhaba biz de sigorta düşünüyoruz aslında beni. Sompo japon var tamamlayıcı ona doğu. Eklettirilebiliyor mu diye sorduk, yok dediler ama bana saçma geldi. Sonuçta çoğu sigorta eklettirebiliyor. Biz de yarın anadolu ile görüşeceğiz. 1 ay hamile kalmamayı nasıl hesaplıyorlar yani ilk yaptırdığınızda ve 4 hafta sonra kan testi mi istiyorlar? Teşekkürler😊
Arayın isterseniz detaylı bilgi veriyor lar Anadolu

Anadolu sigortasını yaptırdığınız andan itibaren bir regl dönemi geçmesi gerekiyor
Teşekkürler 😊 ben görüşeceğim zaten ama merak işte belki bile vardır diye insan önceden öğrenmek istiyor. Herkesin regl dönemi tarihi farklı o yüzden sigorta tarihinden 1 ay diye otomatik ni hesaplarlar diye merak etmiştim canım. Mesela benim bat 2 nisan.

X