💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Olur canım ekleriz ama henüz grup oluşturmadık çocuk düşünmüyorsan tedavi görmüyorsan eğer günlük kırk dakika yürüyüş ya da Mezdeke oyna ben çok etkisini gördüm bir de Dukan içeceği ile de baya ödem atıp zayıflıyorsun tedavi öncesi yapmıştım
Yarın rahim filmi çekilecek ben spor olarak şu japonların yaptığı hareketler var ya onu yapıyorum ama yürüyüş imkansız çünkü oğlum var o durmuyor

Kızlar çatlama dahil 10. Gündeyim benimde negatif 😏

Eklentiler

• IMG_20230319_104202.jpg
    IMG_20230319_104202.jpg
    126,3 KB · Görüntüleme: 76
  • IMG_20230319_104104.jpg
    IMG_20230319_104104.jpg
    101,7 KB · Görüntüleme: 73
Her gün ilişki önermiyor zaten doktorlar 1 dolu 1 boş ilerleyin sperm biriksin diyorlar. Yoksa kanallardan ilerleyecek yeterli sperm olmayabiliyor. Bir de yumurtlamayı nasıl perşembe gördünüz? bunu nasıl anladınız? Ovulasyon testi yaptıysanız ve perşembe pik olduysa o yumurtlama olmuyor çünkü yumurtlayacaksın önümüzdeki 2-3 gün anlamına gelebiliyor. Belki daha yumurtlamamışsındır. Doktorum da ovulasyon testinde pik görünce bana 1 hafta 1 dolu 1 boş ilişkiye devam dedi.
Merhaba ebru ceylan’ın ovulasyon testlerini kullanıyorum ve kendisi hep yumurtlama günü ve ardından 2 gün yani toplam 3 gün ilişki sonrasında 3 günde bir öneriyor hatta kendisine yazmıştım yumurtlama yani pik görüldükten sonra 3 gün değerlendirmek önemli geri kalan size kalmış gibi bir şey demişti ve sayfasında gebelik haberlerinde de hep yumurtlama ya da çatlama günleri değerlendirilmiş..

Bende aynı düşüncedeyim İnşAllah süt kanallarında bir sıkıntıya yol açmaz ileride. Aynı şekilde bende düşünmeden aldım ilacı şu an araştırmadan aldığım için pişmanım
Kullandığın ilacın ismi meterjin mi canım eğer oysa korkma 1 yıl sonra süt hormonların yerine geliyor

Aynen bende de insülin direnci var matofın kullandım bende ama mide bulantısından öldüm öldüm dirildim hala tadı ağzımda 🤢 nasıl alıştın ? yerlere yattım inan ki bıraktım bu yüzden aslında yine devam etsem fena olmaz gibi ne diyosun? Rahat 5 aydır almıyorum almaya başlasam mi yine.. bide inositol pko için iyi adeti düzenler yumurtlama yaptırır ve yumurta kalitesi artar ilaçsız adet göremezken bu vitamin bana ilaç gibi geldi🙏🏼
Canım ilk 500mg gece yatarken al 1 ay sonra tama geç ama gece almaya devam et beni de çok etkiliyor bende geceleri alıyorum

Ben Ocak ayında kürtaj olmuştum. Üstüne 2 adet geçirdim doktora gittim rahim toparlamış deneyebilirsin dedi ama kistim var onun çeşidini öğrenmek için renkli mr çekilmemi istedi. O da yumurtlama dönemine denk geliyor. Sonucu öğrenmeden denemeyeyim sizce? Doktor Doğumla beraber alırız kisti dedi hamileliğe engel olmuyor demek ki dedi. O zaman çeşidi öğrenmeye gerek var mı anlamadım 😅

Yarın rahim filmi çekilecek ben spor olarak şu japonların yaptığı hareketler var ya onu yapıyorum ama yürüyüş imkansız çünkü oğlum var o durmuyor
Rabbim hayırlısıyla gönlüne göre versin canım. Sauna eşofmanı da etkili baya terletiyor . Bana da bir ara diyetisyen spor hareketleri vermişti aklımda kaldığı kadarıyla onu yapıyordum . Yarın için de şimdiden geçmiş olsun umarım herşey yolundadır gerçi allh bağışlasın bir çocuğun var niye rahim filmi tekrar istediler ki

Ben 3 kez klomen tedavisi gördüm 4 3 2 yumurtam oluştu hiçbirinde de olmadı . Doktoru değiştim sonra doktor dedi pcos hastalarında klomen etki etmiyor femara daha etkili klomen yumurta oluşturuyor ama sağlıklı sağlıksız bütün yumurtaları oluşturuyor femara ise sadece sağlıklı yumurtayı büyütüyor . Benim 2. Femara ve çatlatma iğnem ilkinde gebelik oluştu düşükle sonuçlandı pıhtılaşma yatkınlığım varmış malesef
Öğrendim iyi oldu çok kişi söylüyor bunu ama ben yurt dışındayım doktora bişey önerince bi küstahlaşma bi çok bilmişlik oluyor onlara bişey oluyor. Ben aslında sorunu çözmek istiyorum artık ama çok da üzgünüm

Eklentiler

• Screenshot_20230319_133806_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20230319_133806_com.android.gallery3d.jpg
    27,4 KB · Görüntüleme: 51
  • Screenshot_20230318_190538_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20230318_190538_com.android.gallery3d.jpg
    29,5 KB · Görüntüleme: 55
Son düzenleme:
Öğrendim iyi oldu çok kişi söylüyor bunu ama ben yurt dışındayım doktora bişey önerince bi küstahlaşma bi çok bilmişlik oluyor onlara bişey oluyor. Ben aslında sorunu çözmek istiyorum artık ama çok da üzgünüm
Valla inan ben de ilk başlarda birşey bilmiyordum doktor ne derse onu yapıyordum . 1 yıl bekletti doktor beni boşu boşuna sonra Elazığ'da doktora gittim durumu anlattım dedi pcos hastalarında 1 yıl korunmasız ilişkiden sonra tedavi şartı yoktur direkt tedaviye başlanır sizi oyalamışlar boşuna bir kağıda yazdı napmam gerektiğini götür doktora ver de ki tedaviye başladım yarıda kalacak diye doktor bunları yazdı bunları yapın geldim özeldekş doktora verdim hemen femara ve çatlatma iğnesi yapıldı hamile kalmıştım . O günden sonra ne kadar site varsa araştırdım okudum öğrendim. İnsan bilmeyince doktorlar ilgilenmiyor bazıları da para için geciktiriyor tedaviyi o yüzden artık gittiğimde söylüyorum

X