2023 kasım transfer

Merhabalar benim 29kasim günü 3.gun embriyosu tek transfer oldu dün ve bugün idrar testi yaptım tek çizgi çıktı kanda pozitif olurmu böyle olan varmi

Tüp bebeğin en zor kısmı yumurta toplama sürecindeki iğnelerin bağışıklığı mahvetmesiydi. Her gün hastaydım size de öyle oldu mu
Hayır ben iğnelerden hiç etkilenmedim aynı normal yaşantımda gibi sadece yumurtalar iyice büyüdükçe sağ kasım tarafımda özellikle ağrı oluyordu anlıyordum yumurtanın büyüdüğünü çünkü normal zamanda bile tedaviye başlamadan önce ovulasyon testi kullanıyordum ağrım belli günlerde oluyordu eşime diyordum hatta bugün hafif kasık ağrım var kesin tam yumurtlama zamanımdır iki çizgi de koyu çıkıcak görürsün diyodum aynen de çok koyu çıkıyodu testte şimdi de aynı ama bir tık daha fazla ağrım oldu yumurtalar büyüdükçe ve opu’dan benden önce 3-4 kız çıktı hepsi çok iyiydiler ben anesteziden ağrım çok olduğundan ağlayarak uyandım kalçamdan iğne yaptılar geçmedi serum taktılar öyle geçti sonra 1 saat uzandım hastaneden çıktım kahvaltıya gittik eşimle çok güzel yedim tam hesabı ödedik kalkıyorduk benim yine çok kötü sağ tarafımda ağrım başladı bacağıma vurdu ve bacağımı dehşet şekilde ağırttı ben cafeden çıkıp arabaya yürüyemedim ağrıdan ambulans çağırdık hastanemize götürdüler acile tekrar 3 paket serum yedim ondan sonra iyi oldum ben sonra enfeksiyonum oldu 3 antibiyotik kullandım opu’dan tam bir hafta geçtikten sonra yine aynı şiddete ağrım oldu bu sefer kendi gittiğim özel hastane uzak olduğundan devlet hastanesi acile gittik yine serum yedim baya zorlu geçti benim yumurta toplamadan sonra

Merhabalar benim 29kasim günü 3.gun embriyosu tek transfer oldu dün ve bugün idrar testi yaptım tek çizgi çıktı kanda pozitif olurmu böyle olan varmi cevap verirseniz çok mutlu olurum

Yaa neler yaşamıssınz ne kdar zor geçmiş cok geçmiş olsun. Kaç yumurta toplandı. Benim 27 toplandı bende acıdan ağlayarak uyandım iğne yaptılar geçti

Kızlar bugun 8. Günüm aksam birden akıntı geldi wc gittim kahverengi camurumsu bir akıntı test yaptım böyle cıktı sizce varmı?

Eklentiler

• IMG_8615.jpeg
    67,3 KB · Görüntüleme: 41
Peki sizin kahverengi akıntı kaç gün sürdü bide yogunmuydu mesela benim regl çncesi gelir ya kahverengi öyle birde bele vuran kramp ve kasık agrısı yerini regl sancısına cevirdi vücudum dört köşe

Peki sizin kahverengi akıntı kaç gün sürdü bide yogunmuydu mesela benim regl çncesi gelir ya kahverengi öyle birde bele vuran kramp ve kasık agrısı yerini regl sancısına cevirdi vücudum dört köşe
3 gün sürdü önce kopkoyu kahve snra açık bi ara açık pembe falan geldi korktm ama hemsire cok normal oldugunu söyledi. Cok ağrı cektim hatta baya adet ağrısıydı. Su an bile ara ara adet sancısı gbi agrm var. Ama sanırım normal bunlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…